فیسبوک استودیو سازنده The Order: 1886 را خریداری کرد

استودیو Ready At Dawn با هدف توسعه بازی‌های واقعیت مجازی به فیسبوک پیوست

فیسبوک استودیو سازنده The Order: 1886 را خریداری کرد

فیسبوک به‌تازگی اعلام کرد که استودیو Ready At Dawn، سازنده عناوینی همچون Lone Echo و The Order 1886 را خریداری کرده است.

به دنبال روز شلوغ فیسبوک، بعد از اعلام خبر تعطیلی و انتقال سرویس استریم میکسر به پلتفرم Facebook Gaming، این شرکت بزرگ نرم‌افزاری اعلام کرد که استودیو بازی‌سازی Ready At Dawn را خریداری کرده است تا روی تولید محتوای واقعیت مجازی برای هدست آکیولس تمرکز کند. البته با توجه به تاریخچه فعالیت استودیو طی سه سال گذشته و توسعه عناوین واقعیت مجازی برای آکیولس ریفت از جمله Lone Echo، Echo Arena و Echo Combat، این اقدام چندان هم دور از انتظار نبود.

استودیو Ready At Dawn که سابقه توسعه بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن همچون The Order 1886 را در کارنامه دارد، از این پس قرار است به‌صورت استودیویی با آزادی عمل کامل به ساخت تجربه‌های واقعیت مجازی نوآورانه برای پلتفرم واقعیت مجازی فیسبوک بپردازد.

پیش‌تر شایعاتی منتشر شده بود که از ساخت قسمت دوم The Order: 1886 برای کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس خبر می‌دادند. پیش از این، Ready at Dawn تایید کرده بود که آن‌ها روی یک بازی AAA کار می‌کنند ولی هیچ سرنخی از این بازی منتشر نشد تا با توجه به خبرهای اخیر، ساخت دنباله‌ای برای The Order: 1886 را امری ناممکن دانست.

در آخر، به نظر می‌رسد کل تیم در حال انتقال به فیسبوک هستند و تمرکز اصلی استودیو روی توسعه بازی Lone Echo II برای آکلیس ریفت خواهد بود که برای عرضه در اواخر سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا