احتمال ساخت پیش درآمد فیلم ترسناک The Omen همچنان وجود دارد

نویسندگان The Conjuring روی این اثر کار می‌کنند

احتمال ساخت پیش درآمد فیلم ترسناک The Omen همچنان وجود دارد سورنا رضایی ۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم ترسناک The Omen

چاد و کری دبلیو. هیس نویسندگان The Conjuring در مصاحبه‌ی اخیر خود فاش کردند احتمال ساخت پیش درآمد فیلم ترسناک The Omen همچنان وجود دارد.

فاکس قرن بیستم در ژوئن سال ۱۹۷۶ میلادی فیلم ترسناک The Omen را روی پرده‌ی نقره‌ای برد. این فیلم علی‌رغم دریافت بازخوردهای متوسط بیش از ۶۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت و باعث شکل‌گیری یک فرنچایز جدید شد؛ فرنچایزی که تاکنون آثار مختلفی بر اساس آن ساخته شده است. در سال ۲۰۱۶ خبری روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت مبنی بر اینکه آنتونیو کمپوس (Antonio Campos) کارگردان Simon Killer روی پیش درآمد اولین قسمت کار می‌کند. با گذشت مدتی، روند انتشار اطلاعات جدید از روند پیشرفت پروژه متوقف شد تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر لغو آن در فضای مجازی به وجود بیاید. اینطور که به نظر می‌رسد، گمانه‌زنی‌ها نادرست بوده‌اند.

چاد دبلیو. هیس (Chad W. Hayes) و کری دبلیو. هیس (Carey W. Hayes) که به عنوان فیلمنامه‌نویس روی پیش درآمد فیلم ترسناک The Omen کار کرده بودند، چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام دادند. آن‌ها در بخشی از گفتگو فاش کردند طبق شایعه‌هایی که به گوش آن‌ها رسیده، استودیوی قرن بیستم می‌خواهد این پروژه را بعد از یک تاخیر طولانی وارد فاز فیلمبرداری کند:

یک پیش درآمد برای The Omen نوشتیم که در استودیوی فاکس خاک می‌خورد. البته شایعه شده است در آینده وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

[در ضمن] داستان به ریشه‌های شخصیت دیمین می‌پردازد. واقعا عالی بود.

داستان فیلم ترسناک The Omen درباره‌ی یک سیاستمدار آمریکایی به نام رابرت تورن است که نوزادش پیش از تولد فوت می‌کند. از آن‌جایی که همسرش شرایط روحی خوبی ندارد، به پیشنهاد کشیش بیمارستان یک نوزاد دیگر را به فرزندی قبول کرده و نام آن را دیمین می‌گذارد. با گذشت چند سال، رفتارهای عجیب و غریب این پسر بچه آغاز می‌شود تا جایی که پرستارش جان خود را گرفته و آن را به دیمین تقدیم می‌کند. در شرایطی که اتفاقات مرموز همچنان رخ می‌دهد، یک کشیش به نام برنان به سراغ رابرت رفته و ادعا می‌کند پسری که به فرزندی قبول کرده در واقع فرزند شیطان است و باید هر چه سریع‌تر کشته شود.

هشدارهای کشیش برنان تاثیری روی رابرت تورن ندارد تا اینکه همسرش در اثر یک اتفاق بسیار مرموز کشته می‌میرد. رخ دادن چنین اتفاقی و همچنین ملاقات با یک عکاس، سیاستمدار آمریکایی را متقاعد می‌کند پسرش، فرزند شیطان بوده و باید به قتل برسد. او چاقویی که مخصوص کشتن چنین موجودی است را به دست آورده و دیمین را به کلیسا می‌برد اما قبل از رسیدن به خواسته‌اش توسط پلیس کشته شده و فرزند خوانده‌اش نجات پیدا می‌کند. با در نظر گرفتن، آنچه چاد و کری دبلیو. هیس گفته‌اند، می‌توان انتظار داشت پیش درآمد جزئیات بیشتری را از ماهیت واقعی دیمین فاش کند.

در حال حاضر مشخص نیست آنتونیو کمپوس همچنان کارگردان پروژه بوده یا فرد دیگری جایگزین شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا