تماشای The New Mutants کمتر از دو ساعت به طول می‌انجامد

صحنه‌های اضافی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت

مدت زمان فیلم The New Mutants

جاش بون فیلمساز آمریکایی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Collider به مدت زمان فیلم The New Mutants پرداخت و رقم حدودی آن را فاش کرد.

طی ماه‌های گذشته دو گزارش متفاوت پیرامون مدت زمان فیلم The New Mutants در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. اولین گزارش که اواخر اسفند منتشر شده بود ادعا می‌کرد تماشای اسپین‌آف مردان ایکس ۱۰۴ دقیقه (۱ ساعت و ۴۴ دقیقه) به طول می‌انجامد. دومین گزارش هم اواسط فروردین از راه رسید که طبق آن، محصول مشترک قرن بیستم و مارول ۹۴ دقیقه (یک ساعت و ۳۴ دقیقه) زمان خواهد داشت. اینطور که به نظر می‌رسد، هر دو گزارش نادرست بوده‌اند.

جاش بون (Josh Boone) فیلمساز آمریکایی چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داده است. خبرنگار که می‌دانست مدت زمان فیلم The New Mutants هنوز به صورت رسمی اعلام نشده، نخستین سوال خود را به این موضوع اختصاص داد. بون هم در پاسخ فاش کرد تماشای جدیدترین ساخته‌اش حدودا ۹۸ دقیقه به طول می‌انجامد. بدین ترتیب، The New Mutants از لحاظ مدت زمان پایین‌تر از تمامی آثار مردان ایکس و همچنین دنیای سینمایی مارول قرار خواهد گرفت:

فکر می‌کنم ۹۸ دقیقه زمان داشته باشد، شاید مقداری کمتر، شاید هم مقداری بیشتر. نسخه‌ی نهایی در طولانی‌ترین حالت ممکن ۱۰۴ دقیقه زمان داشت. اگر درست یادم باشد، نسخه‌ی اولیه‌ی فیلم قبل از اینکه بسیاری از صحنه‌ها حذف شوند تنها ۲۰ دقیقه بیشتر از این زمان داشت. صحنه‌های حذف شده را کنار هم قرار داده و در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهیم داد. این صحنه‌ها به دلیل طنزآمیز بودن یا عدم تناسب با تُن کلی فیلم در نسخه‌ی نهایی جای نگرفتند. با این حال، فکر می‌کنم طرفداران نظر مثبتی نسبت به آن‌ها داشته باشند.

جاش بون در جریان کامیک کان آنلاین مصاحبه‌ای را با وب سایت Screenrant انجام داده است. خبرنگار در بخشی از گفتگو به سراغ The New Mutants رفت و پرسید آیا این فیلم به صورت گسترده اکران خواهد شد یا طرفداران می‌توانند منتظر عرضه‌ی دیجیتالی‌اش باشند. بون در پاسخ گفت پلتفرم یا روش انتشار اهمیت چندانی برای او ندارد و تنها می‌خواهد طرفداران به تماشای فیلمش بنشینند. این فیلمساز آمریکایی همچنین فاش کرد مدیران دیزنی هیچ صحبتی با او انجام نداده‌اند:

آن‌ها صحبتی با من درباره‌ی این موضوع نداشته‌اند و در نتیجه، اطلاعی از برنامه‌هایشان در قبال The New Mutants ندارم. با این حال، فکر می‌کنم اکران در سینماها همیشه گزینه‌ی اصلی بوده و همچنان هم هست. بسیاری از صحنه‌ها از جمله مبارزه با خرس شیطانی به گونه‌ای ضبط شده که تجربه‌ی بهتری را روی پرده‌ی نقره‌ای به ارمغان می‌آورند.

داستان آخرین فیلم از فرنچایز مردان ایکس روی پنج نوجوان تمرکز دارد که به یک مرکز برده می‌شوند تا بتوانند درک بهتری از قدرت‌های خود پیدا کرده و نهایتا قادر به کنترل آن‌ها شوند. شخصیت‌های اصلی پس از اتفاقاتی متوجه می‌شوند این مرکز برای کمک به افرادی مانند آن‌ها ساخته نشده و اهداف دیگری را دنبال می‌کند. این پنج نوجوان شامل مجیک با نقش‌آفرینی آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy)، کنون‌بال با نقش‌آفرینی چارلی هیتون (Charlie Heaton)، میراژ با نقش‌آفرینی بلو هانت (Blu Hunt)، سان‌اسپات با نقش‌آفرینی هنری زاگا (Henry Zaga) و ولفزبین با نقش‌آفرینی میسی ویلیامز (Maisie Williams) می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا