برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ابراز رضایت جاش بون از نسخه‌ی نهایی فیلم The New Mutants

کارگردان The New Mutants بالاخره به خواسته‌ی خودش رسید!

ابراز رضایت جاش بون از نسخه‌ی نهایی فیلم The New Mutants ۰ ۱۲ دی ۱۳۹۸ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
نسخه‌ی نهایی The New Mutants

آقای Josh Boone کارگردان فیلم The New Mutants اعلام کرد که نسخه‌ی نهایی این فیلم، همان نسخه‌ای است که از ابتدای ساخت مد نظر داشته است.

فیلم The New Mutants یکی از پرحاشیه‌ترین فیلم‌های دنیای مارول در سال‌های اخیر به حساب می‌آید. در ابتدا فیلم قرار بود همچون Deadpool فضایی متفاوت از فیلم‌های اصلی X-Men داشته باشد و اتمسفری تاریک و بزرگسالانه را نمایش دهد، اما فاکس و تهیه‌کننده‌ی فیلم در نهایت نظرات خود را اعمال کردند تا ایده‌های بوون رنگ کمتری بگیرد و فیلم برای طیف بیشتری از مخاطبان قابل تماشا باشد. پس از تصاحب شرکت فاکس توسط دیزنی، تغییراتی در فیلم اعمال گشت تا در صورت امکان، در آینده جزوی از دنیای سینمایی مارول شود.

این فیلم در ابتدا قرار بود در آپریل ۲۰۱۸ اکران شود، اما چند بار با تاخیر مواجه شد تا بالاخره مقرر شد در ۳ آپریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) روی پرده‌ی سینماها برود.

حال به‌تازگی جاش بوون در اکانت اینستاگرام خود اعلام کرد که نسخه‌ی نهایی The New Mutants به نسخه‌ی اصلی او وفادار خواهد بود و از این‌که روی آن کار کرده خوشحال و هیجان‌زده است. به نظر می‌رسد که شرکت دیزنی پس از تصاحب حقوق فیلم، صلاح را در این دیده است تا نتیجه‌ی نهایی مطابق نظر بوون باشد؛ کسی که ایده‌ی ساخت را به فاکس ارائه داد و اصلی‌ترین کارها یعنی نگارش فیلمنامه و کارگردانی را به عهده گرفت.

تریلر جدید فیلم The New Mutants چهار روز دیگر یعنی دوشنبه منتشر خواهد شد تا در فاصله‌ی چهار ماه مانده به اکران، بیشتر با حال و هوای فیلم آشنا شویم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments