1%
  • 0/10

دومین تریلر فیلم Ghostbusters: Afterlife سرشار از نوستالژی است

آینده‌ای که به گذشته گره خورده است!

دومین تریلر فیلم Ghostbusters: Afterlife سرشار از نوستالژی است ۰ ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو سونی به وعده خود عمل کرد و ساعاتی قبل دومین تریلر فیلم Ghostbusters: Afterlife را در کانال یوتیوب قرار داده است.

اگرچه Ghostbusters 2016 نتوانست انتظارات را برآورده کند، سونی تصمیم گرفت قسمت جدید شکارچیان ارواح را تولید کرده و روی پرده نقره‌ای بیاورد. این اثر قرار بود در جولای سال گذشته میلادی به سالن‌های نمایش بیاید اما همه‌گیری ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌های اجتماعی باعث شد مانند بسیاری از آثار شاخص دیگر با تاخیرهای چندباره مواجه شود. در ضمن، چهارمین فیلم فرنچایز تحت عنوان Ghostbusters: Afterlife شناخته شده، دنباله‌ای برای Ghostbusters و Ghostbusters II بوده و توسط جیسون رایتمن (Jason Reitman) ساخته شده است. او فیلمنامه‌‎نویس، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی بوده و فرزند ایوان رایتمن (Ivan Reitman) خالق مجموعه است.

داستان فیلم Ghostbusters: Afterlife درباره یک خانواده است که از یک مادر و دو فرزند تشکیل شده و پس از اینکه خانه‌شان را از دست دادند، مجبور می‌شوند به یک مزرعه قدیمی در سامرویل نقش مکان کنند؛ مزرعه‌ای که پدربزرگشان ایگان اسپلنگر به آن‌ها اهدا کرده است. مطابق انتظار، کودکان خانواده به گشت و گذار در مزرعه پرداخته و بدین ترتیب، موفق می‌شوند رازهای مهمی را کشف کنند. در همین بین، اتفاقات ناگواری رخ داده و سامرویل در آستانه نابودی قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی، همه چیز به نسل جدید از شکارچیان ارواح بستگی دارد تا اوضاع را به حالت قبل بازگردانند.

سونی به وعده خود عمل کرد و دومین تریلر فیلم Ghostbusters: Afterlife را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در کنار شناساندن فیلم جدید به مخاطب، اشاره‌های متعددی را به فیلم‌های قدیمی شامل می‌شود. ویدیو با نمایش مادر خانواده شروع شده که درباره فرزندانش با آقای گروبرسون صحبت می‌کند. او با ترور مشکل چندانی ندارد اما فیبی دختری گوشه‌گیر و کم‌حرف بوده و چندان احساساتش را بروز نمی‌دهد؛ موضوعی که نگران‌‎کننده است. در ادامه، شاهد نقل مکان به مزرعه در سامرویل بوده و شاهد کشف آیتم‌هایی هستیم که به اعضای پیشین گروه شکارچیان ارواح تعلق دارند؛ برای مثال، می‌توان به خودرو استیشن معروفشان اشاره کرد. در نیمه دوم هم شروع فاجعه‌ای بزرگ به تصویر کشیده می‌شود.

دومین تریلر فیلم Ghostbusters: Afterlife سرشار از نوستالژی، اشاره به فیلم‌های قدیمی و نکات ریز است. یکی از اولین نکات ریز، نمای بیرونی خانه است که در آن می‌توان تعداد زیادی آنتن را مشاهده کرد. این موضوع نشان می‌دهد ایگان با دقت زیاد فعالیت‌های فراطبیعی محیط اطرافش را زیر نظر داشت. مورد بعدی، بازگشت جنی ملنیتز با نقش‌آفرینی آنی پاتس (Annie Potts) است. او قبلا نقش منشی را برای شکارچیان ارواح داشت و پاسخ افرادی را می‌‎داد که زنگ زده و درخواست کمک می‌دادند. آنی همچنین به ایگان علاقه داشت. در نتیجه، نباید از حضورش جلوی دوربین تعجب کرد.

ترور و فیبی قطعا از شغل پدربزرگشان اطلاع نداشته و به همین دلیل سعی می‌کنند به واسطه تماشای ویدیوهای یوتیوب اطلاعاتی درباره‌اش بدست بیاورند. نکات قابل‌توجه به همین موارد خلاصه نمی‌شود. شخصیت‌های اصلی و دوستانشان پس از ورود به معدن با مجسمه‌ای بزرگ مواجه می‌شوند که قطعا گوزر نابودگر (Gozer the Destructor) است. او در قسمت اول توسط یک فرقه فراخوانده شد تا زمین را از نسل بشر پاک کند. اینطور که به نظر می‌رسد، شخصیت مزبور قرار است بار دیگر برای شکارچیان ارواح دردسر بیافریند. بد نیست بدانید گوزر توسط مردم سامری به عنوان یک ایزد پرستیده می‌شد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Ghostbusters: Afterlife از تاریخ ۲۰ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ نوامبر) در سینماها قابل‌تماشا خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments