ستاره نقش میس مارول به آمار فاجعه‌بار فروش فیلم The Marvels واکنش نشان داد

این مشکل باب ایگر است، نه من!!

ستاره نقش میس مارول به آمار فاجعه‌بار فروش فیلم The Marvels واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۰ ۲۸ آبان ۱۴۰۲ مارول
فروش فیلم The Marvels

به‌دنبال واکنش منفی منتقدان و طرفداران، ستاره نقش میس مارول سکوت خود را شکسته و به آمار فاجعه‌بار فروش فیلم The Marvels واکنش نشان داده است.

شاید بازی برجسته ایمان ولانی (Iman Vellani) در نقش کامالا خان تنها نکته مثبت دنباله کیهانی The Marvels به‌شمار برود، اما با این حال تاثیر چندان چشمگیری بر آمار فروش و عملکرد فیلم در گیشه نداشته است. از آمار خجالت‌آور پیش فروش بلیت‌ها در هفته اول نوامبر گرفته تا نقدهای نه‌چندان جالب اکران آزمایشی، جدیدترین پروژه سینمایی استودیو مارول حتی از کوانتومانیا و ثور نیز ضعیف‌‌تر عمل کرده است.

البته داشتن فیلمنامه ضعیف به‌تنهایی مسبب سقوط The Marvels در جدول باکس آفیس نبوده، زیرا اگر به‌خاطر داشته باشید به‌دلیل اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، هیچ تور مطبوعاتی در ماه‌های گذشته برگزار نشد. از طرفی دیگر به‌لطف حواشی بوجود آمده در رابطه با فمنیستی بودن داستان، تقریبا هیچکس تمایلی به تماشای آن نداشت. البته کاملا طبیعی و منطقی بود که کسی تمایل به تماشای دنباله کاپیتان مارول نداشته باشد، چون فروش این فیلم بعد از گذشت یک هفته هنوز از مرز ۱۵۰ میلیون دلار عبور نکرده است.

به‌قدری شمار گزارش و آمارهای ناامیدکننده زیاد بوده که به‌تازگی ایمان ولانی، ستاره نقش میس مارول در مصاحبه با یاهو انترتینمنت سکوت خود را شکسته و درباره عملکرد ضعیف اولین فیلم خود صحبت کرده است. این ستاره تازه نفس ابتدا توضیح داد که دلیلی برای ناراحت شدن وجود ندارد، چون بعضی چیزها از کنترل بازیگران خارج است.

من نمی‌خواهم روی چیزی تمرکز کنم که از کنترلم خارج است. بنابراین دلیلی برای ناراحت شدن وجود ندارد. اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، این باب ایگر است که باید نگران و ناراحت باشد.

او سپس اظهار داشت که علیرغم صحبت‌های بوجود آمده، از محصول نهایی رضایت دارد و خیلی خوشحال است که توانسته تجربه دل‌انگیز خود را با مردم به اشتراک بگذارد.

باکس آفیس هیچ ربطی به من ندارد. من از محصول نهایی راضی هستم و افرادی که دوستشان دارم همگی از فیلم لذت بردند. به‌شخصه فیلم The Marvels همان چیزی بود که انتظارش را داشتم، یک فیلم فان، مهیج و خنده‌دار که از تماشا کردنش سیر نمی‌شوید. این فیلم سه ابرقهرمان‌ قدرتمند دارد، داستان در فضا اتفاق می‌افتد، آنقدرها هم عمیق و جدی نیست و از همه مهمتر درباره کار تیمی و قدرت زنان است. در کل خیلی خوشحالم که می‌توانم تجربه دل‌انگیز خودم را با مردم به اشتراک بگذارم.

ایمان ولانی در آخر به طرفداران توصیه کرد که به‌جای کور کردن ذوق دیگران، انتقاد سازنده خود را بیان کنند و کاری به کار کسی نداشته باشند.

سعی کنید ذوق کسی را کور نکنید. اگر انتقاد سازنده‌ای دارید، حتما آن را بیان کنید اما هرگز هیجان دیگران را از بین نبرید.

آیا ممکن است ورق برگردد و The Marvels فروش بهتری در ماه‌های آتی داشته باشد؟ بعید به‌ نظر می‌رسد اما توجه داشته باشید که این فیلم به‌تازگی در سینماها اکران شده، بنابراین هنوز برای جبران فروش فوق‌العاده ضعیف خود فرصت دارد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا