بازیگر نقش کاپیتان مارول خواهان قطع همکاری با مارول است

ظاهراً طاقتش سر آمده است

بازیگر نقش کاپیتان مارول

جوانا رابینسون، نویسنده MCU: The Reign of Marvel Studios، اخیراً مدعی شده بازیگر نقش کاپیتان مارول بدنبال اتمام همکاری با مارول است.

بری لارسون (Brie Larson) نقش کاپیتان مارول را در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) ایفا می‌کند. اگرچه قبل از آغاز همکاری با استودیو استعدادهای بازیگری خود را به همگان ثابت کرده بود، دو گروه از طرفداران به مخالفت با او پرداختند: گروه اول، شامل افرادی می‌شود که ترجیح می‌دادند شخصیت کاپیتان مارول مانند گذشته یک مرد باشد؛ گروه دوم هم عقیده داشتند جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) و سوفی ترنر (Sophie Turner) گزینه‌های بهتری بودند.

گذر زمان نه تنها انتقادها از بری لارسون را کاهش نداد، بلکه باعث افزایش آن شد. او دیدگاه‌های اجتماعی تندی در خصوص تنوع نژادی و جنسیتی داشت و رفتارهایش در مصاحبه‌ها با دیگر بازیگران مارول اصلاً و ابداً به مذاق طرفداران خوش نیامد. این موارد دست به دست هم داد تا آن‌ها از فرصتی برای ارائه بازخوردهای منفی به لارسون استفاده کنند. اینطور که بنظر می‌رسد، طاقت هنرپیشه آمریکایی سر آمده است.

جوانا رابینسون (Joanna Robinson) یکی از نویسندگان MCU: The Reign of Marvel Studios بوده و چندی پیش در پادکست The Watch حضور یافت. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت بازیگر نقش کاپیتان مارول از بازخوردهای منفی کاربران و انتقادهایشان سرخورده شده و خواهان اتمام همکاری است:

جدایی چهره‌های اصلی مانند رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، کریس ایونز (Chris Evans) و اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و درگذشت شوکه کننده چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) تاثیر منفی‌ای روی مارول گذاشت. دیگر شخصیت‌ها هم در آستانه خروج قرار داشتند. محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) که درگیر تور خداحافظی بودند و بری لارسون هم سرخورده شده است.

نویسنده آمریکایی ادامه داد:

استودیوی مارول بری لارسون را بعنوان یکی از بازیگران اصلی MCU انتخاب کرده بود. نمی‌دانم لارسون بازیگر اشتباهی برای این نقش بوده یا نه اما بازخوردهای منفی باعث شده دیگر نخواهد نقش کارول دنورز را ایفا کند.

اگر ادعای مطرح شده در پادکست The Watch صحت داشته باشد، می‌توان نتیجه گرفت که بری لارسون نه از روی علاقه بلکه بخاطر قرارداد با مارول در The Marvels حاضر شد و در اولین فرصت به همکاری‌اش پایان می‌دهد. در ضمن، هنرپیشه آمریکایی در پاسخ به سوال یک خبرنگار پیرامون بازگشت در آثار آینده مارول گفته بود: «اصلاً کسی می‌خواهد دوباره این نقش را ایفا کنم؟»

در پایان: لازم به ذکر است The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) اکران خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا