داستان فیلم The Marvels شخصیت اصلی آن را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد

کاپیتان مارول هم به کمک تیم خود نیاز دارد

داستان فیلم The Marvels

طبق مصاحبه بری لارسون (Brie Larson) در رویداد شب گذشته D23، ظاهرا داستان فیلم The Marvels روایتی متفاوت برای کارول دنورز (Carol Danvers) خواهد داشت که او را بیشتر به زندگی انسان‌ها و کمک خواستن نزدیک می‌کند.

اولین بار در سال ۲۰۱۹ بود که شاهد حضور شخصیتی تحت عنوان کاپیتان مارول (Captain Marvel) بودیم؛ کسی که از گذشته یار و همراه نیک فیوری (Nick Fury) بود و بعد از اتفاقات Avengers: Infinity War دیدیم که فیوری با او تماس گرفت تا به داد انتقام جویان برسد. با این وجود طولی نکشید تا ما بار دیگر این شخصیت را در فیلم Avengers: Endgame و سپس در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، در صحنه پس از تیتراژ فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings مشاهده کردیم؛ جایی که ظاهرا او هنوز هم در فضا به سیاره‌های مختلف سفر می‌کند و ماموریت‌های خودش را جدای از کار انتقام جویان دنبال می‌کند.

با این وجود آخرین بار ما بری لارسون را در نقش شخصیت کاپیتان مارول در سریالي تحت عنوان Ms. Marvel دیدیم. این سریال درباره دختری به نام کامالا خان (Kamala Khan) بود که طرفدار درجه ۱ کاپیتان مارول و در کل انتقام جویان است؛ در حالی که مدتی بعد خود قدرت‌های عجیبی را به واسطه یک مچبند و ظاهرا ژن ایکس به دست می‌آورد که ثابت می‌کند او یک میوتنت (Mutant) است! با این وجود در صحنه پس از تیتراژ این سریال،‌ اتفاقی رخ داد که شاید هیچکس انتظار آن را هم نداشت؛ طوری که ناگهان دیدیم که میس مارول جایش با کاپیتان مارول عوض شد و ظاهرا به فضا رفت تا کارول دنورز به زمین و خانه کامالا بیاید!

این اتفاق که عملا زمینه‌ساز داستان فیلم مورد انتظار The Marvels بود، نشان داد که مسیر ماجرای زندگی کامالا خان چطور به کاپیتان مارول می‌رسد و کنار همدیگر قرار می‌گیرند. با این وجود برخلاف آنکه به نظر می‌رسد این فیلم بیشتر در فضا باشد و داستانی عجیب را روایت کند،‌ بازیگر نقش کاپیتان مارول اخیرا اعلام کرده که در The Marvels بیشتر از هرچیز روی انسان‌ بودن این کاراکتر تمرکز شده است!

صحبت‌های بری لارسون درباره داستان فیلم The Marvels

بری لارسون در مراسم D23 شب گذشته حضور داشت و هنگامی که یک تیزر کوتاه از فیلم The Marvels پخش شد، یکی از خبرنگاران موفق شد تا با او صحبت کند و سوال‌هایی را درباره داستان شخصیت کاپیتان مارول در این اثر سینمایی بپرسد. در این تیزر دیده شد که کاپیتان مارول در کنار دو شخصیت اصلی دیگر فیلم، یعنی میس مارول و مانیکا رمبو (Monica Rambeau) حضور دارد و با کمک آن‌ها کاری را انجام می‌دهد. این صحنه نشان می‌دهد که این سه شخصیت چطور به کمک همدیگر نیاز دارند و از طرفی خود بری لارسون هم به این موضوع اشاره می‌کند!

به گفته لارسون، داستان فیلم The Marvels تنها درباره کارول دنورز نیست و او در این داستان جدید همراهان تازه‌ای دارد. او اظهار می‌کند که این داستان عملا یک فاز جدید را در زندگی این شخصیت شروع می‌کند که در آن، او متوجه می‌شود که به کمک نیاز دارد و آنطور که فکرش را می‌کرد، چندان هم شکست‌ناپذیر نیست. در واقع ما از همان زمان معرفی این کاراکتر،‌ خیلی زود متوجه شدیم که کاپیتان مارول یکی از بهترین و قوی‌ترین شخصیت‌هایی است که دنیای سینمایی مارول می‌تواند داشته باشد. با این وجود، ظاهرا داستان جدید او چندان هم به این قاعده پایبند نیست و ثابت می‌کند که کاپیتان مارول هم در نهایت یک انسان است که قدرت‌های ویژه‌ای دارد.

حقیقتا شما در این فیلم شاهد یک روی تازه از شخصیت کارول دنورز خواهید بود؛ کسی که به این موضوع پی می‌برد که باید خودش را کنترل کرده و ممکن است که هر لحظه اشتباه کند. او متوجه می‌شود که به کمک و حمایت نیاز دارد. این شروع یک فاز جدید برای او خواهد بود.

چنان که به نظر می‌رسد، هنوز تیزر مورد نظر از سریال The Marvels در کیفیت خوب و مناسب عرضه نشده و به همین دلیل نیز نمی‌توان آن را بازنشر داد. این در حالی است که انتظار می‌رفت تا در رویداد شب گذشته و کنفرانس استودیو مارول (Marvel Studios)، تریلر تازه‌ای از این فیلم منتشر شود. با این وجود شب گذشته تریلر فیلم کوتاه Werewolf By Night و همچنین سریال Secret Invasion منتشر شد که هر دو با زیرنویس فارسی در وبسایت سرگرمی، برای دیدن در اختیار شما قرار دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا