تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian اعلام شد

بازگشت دین جارین و گروگو نزدیک است

تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian

تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian به طور رسمی تائيد شده است و مخاطبان در اوایل مارس سال میلادی آینده می‌توانند شاهد ادامه ماجراجویی‌های دین جارین (Din Djarin) و گروگو (Grogu) باشند.

شرکت لوکاس فیلم (Lucasfilm) به طور رسمی تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian را اعلام و بازگشت دین جارین با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و گروگو را در مارس ۲۰۲۳ تائید کرد. فصل سوم این سریال پرطرفدار دیزنی پلاس (+Disney) یکی از چندین برنامه تلویزیونی دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) است که قبلا اعلام شده بود در سال ۲۰۲۳ پخش خواهند شد. مخطبان بیش از دو سال منتظر مانند تا فصل بعدی The Mandalorian را ببینند، اگرچه آن‌ها به لطف سریال The Book of Boba Fett توانستند در این مدتی که برای فصل جدید انتظار می‌کشند، با دین جارین و گروگو ملاقات کنند. بازگشت آن‌ها جان فاورو (Jon Favreau) و دیو فیلونی (Dave Filoni) اجازه داد تا پس از جدایی این دو شخصیت در پایان فصل دوم، بتوانند به سرعت این دو را دوباره با یکدیگر متحد کنند.

اکنون توسط لوکاس فیلم تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian تائید شده است. طبق اعلام این شرکت پخش این فصل از تاریخ ۱ مارس ۲۰۲۳ (۱۰ اسفند ۱۴۰۱) از طریق سرویس دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. قبلا اعلام شده بود که فصل جدید این سریال تلویزیونی دنیای جنگ ستارگان در اوایل سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد، اما برخی گزارش‌ها حاکی از آن بودند که از ماه فوریه شاهد شروع پخش آن خواهیم بود. با اینحال اکنون فهمیدیم که این گزارش‌ها درست نیستند و از ماه مارس می‌توانیم منتظر شروع این فصل باشیم. انتشار فصل سوم در این تاریخ به این معناست که بیش از ۲۶ ماه بین پخش دو فصل این سریال پرطرفدار فاصله وجود خواهد داشت. لوکاس فیلم همچنین در اعلامیه خود یک تصویر جدید را از فصل سوم The Mandalorian منتشر کرد که تا در آن گروگو زره Beskar خود را پوشیده است. شما در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian

چرا میان پخش فصل دوم و سوم The Mandalorian فاصله زیادی وجود دارد؟

این انتظار طولانی برای فصل سوم The Mandalorian نتیجه این است ک جان فاورو و دیو فیلونی نقش مهمی در ایجاد محتوای دیگر برای سرویس دیزنی پلاس ایفا کرده‌اند. این دو تهیه‌کننده نقش مهمی در ساخت سریال The Book of Boba Fett داشتند که به دلیل ارتباط قوی‌ای که با سریال The Mandalorian داشت، اغلب از آن به عنوان فصل ۲.۵ این سریال یاد می‌شود. ساخت سریال The Book of Boba Fett برای آن‌ها نسبت به فصل سوم The Mandalorian ارجحیت داشت، به همین دلیل است که شاهد پخش آن در اواخر سال ۲۰۲۱ از طریق سرویس دیزنی پلاس بودیم. این سریال توانست کمی عدم بازگشت این سریال را جبران کند، زیرا یک قسمت آن روی شخصیت‌های The Mandalorian متمرکز بود.

جان فاورو و دیو فیلونی به جز این سریال مشغول ساخت چند سریال دیگر نیز با محوریت جنگ ستارگان هستند. فیلونی نقش مهمی در ساخت سریال Ahsoka که ادامه‌دهنده داستان Star Wars Rebels است، دارد. حان فاورو هم همچنین به عنوان تهیه‌کننده در ساخت سریال Star Wars: Skeleton Crew مشارکت دارد. تائیده شده است که هر دوی این سریال‌ها در سال ۲۰۲۳ از طریق سرویس دیزنی پلاس منتشر خواهند شد. البته که فصل سوم The Mandalorian قبل از آن‌ها در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

خبر خوب اکنون این است که تا تاریخ پخش فصل سوم The Mandalorian تنها سه ماه دیگر فاصله داریم. این انتظار چندان طولانی نیست و از الان هم طرفداران فرصت زیادی دارند تا یکبار دو فصل اول این سریال را به همراه The Book of Boba Fett مجددا تماشا کنند تا هم برای بازگشت دین جارین و گروگو در اوایل سال ۲۰۲۳ آماده شوند و هم اگر در این مدت جزئیات داستانی مهم این سریال را از یاد برده‌اند، مجددا آن‌ها را به یاد آورند. جزئیات داستانی اندکی از فصل سوم داریم و می‌توان انتظار اتفاقات هیجان‌انگیز و مهمی را از آن داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا