1%
  • 0/10

تولید فیلم The Mandalorian & Grogu با بودجه کمتری انجام می‌شود

کاهش هزینه‌ها

تولید فیلم The Mandalorian & Grogu با بودجه کمتری انجام می‌شود ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تولید فیلم The Mandalorian & Grogu

براساس گزارش منتشر شده تولید فیلم The Mandalorian & Grogu با بودجه بسیار محدودتری در مقایسه با سریال هشت قسمتی آن صورت می‌گیرد.

به گزارش نشریه The Bespin Bulletin، فصل اول سریال The Mandalorian در هر قسمت آن با هزینه 15 میلیون دلاری ساخته شده است و در نتیجه مجموع کل فصل آن، 120 میلیون دلار برای تولیدکنندگان آن خرج برداشته. در همین راستا آمار بیان می‌دارد بودجه تولید فیلم The Mandalorian & Grogu از مقدار 120 میلیون دلار بیشتر نخواهد شد. این خبر در حالی اعلام شده که چندی پیش شرکت دیزنی اعلام داشته بود قصد دارد هزینه‌ تولید آثار بلاک باستری که ساخت آن‌ها از 250 میلیون دلار بیشتر خرج دارد را کاهش دهد. ناگفته نماند این تغییرات ممکن است به دنبال تورم‌های صورت گرفته اخیر نیز در نظر گرفته شده باشد.

فیلمبرداری عنوان The Mandalorian & Grogu قرار است در روز 17 ژوئن 2024 در شهر لس آنجلس آغاز شود. سه فصل اخیر سریال The Mandalorian نیز در لس آنجلس و در استودیو Manhattan Beach فیلمبرداری شده بود. جان فاورو (Jon Favreau) قرار است این فیلم را کارگردانی کند از زمان اکران و انتشار فیلم The Rise of Skywalker در سال 2019، این اولین فیلم از مجموعه جنگ ستارگان محسوب می‌شود. عنوان The Rise of Skywalker هزینه تولید 400 میلیون دلاری را روی دستان دیزنی گذاشته بود.

چندی پیش نیز آقای دیو فیلونی (Dave Filoni) مدیر ارشد خلاقیت کمپانی لوکاس فیلم (Lucasfilm) افکار خود را پیرامون این فیلم به اشتراک گذاشته بود و اظهار داشت که به فاورو و توانایی‌های خلاقانه او اعتماد داشته و از همکاری با ایشان لذت می‌برد. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی در خصوص لیست بازیگران این پروژه و دیگر عوامل آن منتشر نشده است. این فیلم یکی از چندین و چند پروژه دیگری است که از دنیای جنگ ستارگان در حال تولید قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments