سریال The Mandalorian برنده‌ی پنج جایزه‌‌ی امی شد

بیبی یودایی که نزد منتقدین نیز محبوب است

سریال The Mandalorian

سریال مندلورین (The Mandalorian) توانست در اولین بخش مراسم امی برنده‌ی پنج جایزه شود و کماکان به روند موفقیت خود ادامه دهد.

پاییز سال گذشته بود که پس از چندین ماه انتظار، سریال اسپین‌آف استار وارز به نام The Mandalorian از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شد و طولی نکشید تا تبدیل به یکی از پر بیننده‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های سال شد. این سریال که داستان یک مندلورین جایزه-بگیر را روایت می‌کند، ما را با ماجراجویی دین جارین و یکی از اسرارآمیزترین موجودات دنیای استار وارز که به بیبی یودا شهرت پیدا کرد، همراه می‌کند. اولین سریال استار وارز در دیزنی پلاس، به لطف بیبی یودا و عملکرد کم نقص تیم تولید، نه تنها فرهنگ عامه را تحت تاثیر خود قرار داد، بلکه موفق شد در مراسم‌های مختلف نامزدی‌های زیادی را از آن خود کند و تعدادی را نیز بدست آورد.

شب گذشته، اولین بخش مراسم امی که با نام هنرهای خلاقانه‌ی امی (Creative Arts Emmy) برگزار می‌شود، به اتمام رسید. در جریان این بخش، شاهد طوفان سریال استار وارزی دیزنی بودیم که توانست پنج جایزه‌ی امی کسب کند و اولین جایزه‌ی امی سرویس استریم دیزنی پلاس را تقدیم دیزنی کند. سریال مندلورین در شب اول هنرهای خلاقانه امی، جایزه‌ی بهترین جلوه‌های ویژه را بدست آورد و در شب‌های دیگر نیز با دریافت چهار جایزه‌، موفقیت خود را در امی کامل کرد تا با خیالی راحت آماده‌ی بخش اصلی مراسم امی شود. سریال مندلورین توانست در پنج بخش زیر برنده‌ی جایزه امی شود:

  • بهترین جلوه‌های ویژه
  • بهترین فیلمبرداری
  • بهترین میکس صدا
  • بهترین تدوین صدا
  • بهترین طراحی صحنه

این سریال محبوب نامزد 15 جایزه‌ی امی شده بود که با کسب این 5 جایزه در اولین بخش مراسم امی، باید منتظر بخش نهایی این مراسم باشد تا تکلیف جایزه‌های دیگر نیز مشخص شود. بخش اصلی مراسم امی در هفته‌ی جاری برگزار خواهد شد و بهترین‌های تلوزیون در سالی که گذشت به رقابت خواهند پرداخت.

چندی پیش بود که با انتشار تریلر و پوستر فصل جدید سریال مندلورین مشخص شد که در فصل دوم سریال مندلورین شاهد ماجراجویی دین جارین و بیبی یودا در جستجوی آسوکا تانو، یکی از معروف‌ترین جدای‌ دنیای استار وارز، خواهیم بود. پخش دومین فصل سریال The Mandalorian در تاریخ 30 اکتبر (9 آبان) سال جاری منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا