رسمی: آسوکا تانو در سیزدهمین قسمت The Mandalorian حضور دارد

خواسته‌ی طرفداران برآورده شد

سیزدهمین قسمت The Mandalorian

گمانه‌زنی‌های اخیر طرفداران حقیقت داشته و آسوکا تانو، به لطف سیزدهمین قسمت The Mandalorian سرانجام به دنیای لایو اکشن قدم گذاشته است.

وب سایت Slash Film اواخر مارس سال جاری میلادی ادعا کرد رزاریو داوسون (Rosario Dawson) هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی به تیم بازیگری The Mandalorian پیوسته و قرار است نقش آسوکا تانو را بر عهده داشته باشد. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار گزارش، یکی از خبرنگاران The Hollywood Reporter اضافه شدن داوسون و نقش‌آفرینی به عنوان آسوکا را تایید کرد. با این حال، والت دیزنی یا لوکاس‌فیلم هیچ واکنشی نشان ندادند تا شک و شبهه‌هایی نسبت به این موضوع و صحتش باقی بماند.

فصل دوم The Mandalorian سرانجام آغاز شد و برخلاف چیزی که طرفداران انتظار داشتند، خبری از آسوکا تانو و رزاریو داوسون نبود. امیدها پس از پخش چهارمین قسمت از فصل جدید در حال رنگ باختن بودند که Orbit Showtime Network اطلاعاتی را از قسمت پنجم به اشتراک گذاشت. این شبکه مدعی شده بود قسمت جدید The Jedi نام داشته و توسط دیو فیلونی (Dave Filoni) کارگردانی شده است. گر از علاقه‌مندان به آثار جنگ ستارگان باشید، باید بدانید این فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی خالق آسوکا محسوب می‌شود. علاوه بر این، آسوکا در آستانه‌ی تبدیل شدن به جدای‌ها بود که تصمیم گرفت از آن‌ها جدا شود. با در نظر گرفتن این موضوع، طرفداران به قطعیت رسیده بودند که شخصیت محبوبشان سرانجام و در قسمت پیش رو به داستان اضافه می‌شود.

سیزدهمین قسمت The Mandalorian روز جمعه از طریق دیزنی پلاس منتشر شد و حالا با اطمینان می‌توان آسوکا تانو نهایتا به دنیای لایو اکشن قدم گذاشته است. مطابق انتظار، رزاریو داوسون نقش مورد بحث را جلوی دوربین ایفا می‌کند. تانو، تنها شخصیت محبوبی نیست که در جریان فصل دوم به داستان اضافه می‌شود. پیش از این، شاهد پیوستن بو-کاتان کرایز (Bo-Katan Kryze) به جمع شخصیت‌ها بوده‌ایم. او نخستین بار در جریان یکی از قسمت‌های Star Wars: The Clone Wars رونمایی شد؛ همان سریال انیمیشنی‌ای که آسوکا را به طرفداران معرفی کرد. کرایز یکی از اعضای قبیله‌ی مندلور بوده و قبلا در گروه ترویستی Death Watch عضویت داشته است. او برخلاف خواهرش اعتقاد داشته باید راه و رسم گذشته را ادامه داد. ستین می‌خواست مردم، گذشته‌ی پر از خشونتشان را فراموش کنند.

اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان درباره‌ی مزدوری است که به نام مندلورین شناخته می‌شود. او ماموریت دارد یک کودک از نژاد مشابه با یودا را زنده یا مرده تحویل دهد اما بنا به دلایلی که جلوتر فاش می‌شود از این کار سر باز می‌زند. تاکنون دو فصل از The Mandalorian در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته و روند ساخت فصل سوم هم آغاز شده است. قسمت‌های جدید در حال حاضر مراحل اولیه را پشت سر می‌گذارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا