1%
  • 3/10

بازیگر آراگون از تنها شرطش برای بازگشت در قسمت جدید ارباب حلقه‌ها می‌گوید

پاسخی کاملاً صادقانه!

بازیگر آراگون از تنها شرطش برای بازگشت در قسمت جدید ارباب حلقه‌ها می‌گوید ۳ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

ویگو مورتنسن، بازیگر آراگون در مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها، در مصاحبه اخیر خود از تنها شرطش برای بازگشت در قسمت جدید گفت.

وارنر چندی پیش جلسه‌ای را برگزار کرد تا در جریان آن گزارش مالی خود را ارائه دهد. دیوید زسلاو (David Zeslav) که مدیریت شرکت را بر عهده دارد، در جلسه حاضر شد و در بخشی از صحبت‌های خود اعلام کرد قسمت جدید ارباب حلقه‌ها بصورت لایو اکشن ساخته می‌شود. این پروژه فعلاً با نام موقت The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum در دست تولید است.

اندی سرکیس (Andy Sekis) که با ایفای نقش گالوم در مجموعه ارباب حلقه‌ها به شهرت رسید، چند سالی است فعالیت در حوزه کارگردانی را آغاز کرده و حتی Venom: Let There Be Carnage را در پرونده هنری خود دارد. او در حال حاضر کارگردانی The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum را بر عهده داشته و احتمالاً صداپیشگی و موشن کپچر گالوم را بار دیگر انجام خواهد داد.

ویگو مورتنسن (Viggo Mortensen) طی روزهای گذشته مصاحبه‌ای را با رسانه‌های مختلف انجام داده و در هر دو با سوالی پیرامون بازگشت در فیلم The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum مواجه شد. او در پاسخ به خبرنگار GQ گفت:

با ایفای نقش این شخصیت چیزهای زیادی یاد گرفتم و خیلی زیاد لذت بردم. تنها در صورتی این نقش را دوباره انجام می‌دهم که سن آراگون در فیلم با سن کنونی من هماهنگ باشد.

بازیگر آراگون در مصاحبه با رسانه The Hollywood Reporter به سوالی مشابه درباره بازگشت به مجموعه ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) اینگونه پاسخ داد:

هنوز فیلمنامه را نخوانده‌ام. بنابراین نمی‌دانم [برمی‌گردم یا نه]. فیلمنامه برای من مهمترین چیز است مگر اینکه وضعیت مالی بدی داشته باشم، پولی نداشته باشم و [آنقدر وضعتیت بدی داشته باشم که] نقش آفرینی در یک فیلم برایم خوش شانسی باشد.

فیلم The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum احتمالاً در سال آینده میلادی جلوی دوربین می‌رود تا در سال ۲۰۲۶ اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments