برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد

تیزر تبلیغاتی با حضور نینتندو سوییچ

تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۰ تریلر بازی کپی لینک

نینتندو به تازگی تیزر تبلیغاتی جدیدی از ریمستر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword منتشر کرده است.

همین چند وقت پیش بود که نینتندو یک تریلر ۵ دقیقه‌ای از ریمستر زلدا منتشر و اطلاعات جدیدی از آن را در اختیار مخاطبان قرار داد. حال در این تریلر می‌توان شخصی را دید که در طبیعت در حال تجربه‌ی بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD روی کنسول دستی نینتندو سوییچ است.

نسخه‌ی اورجینال Skyward Sword اولین بار در سال ۲۰۱۱ برای کنسول Wii منتشر شد. وقایع بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD قبل از سایر نسخه‌ها رخ می‌دهد و ریشه‌ی داستان Master Sword (یکی از سلاح‌های شناخته‌شده در مجموعه) را روایت می‌کند. بازی بار دیگر ماجراجویی‌های لینک در شهر معلق Skyloft را نشان می‌دهد که سعی دارد زلدا، دوست دوران کودکی خود که دزدیده شده است را نجات دهد.

این بازی بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین این ماه است؛ چرا که به عقیده‌ی خیلی از طرفداران، نسخه‌ی اورجینال آن نسبت با سایر عناوین زلدا ضعیف عمل کرده بود. نینتندو علاوه بر آن، تریلر جدیدی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در مراسم E3 2021 به نمایش گذاشت.

بسیاری از نظریه‌های طرفداران و گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که داستان دو بازی مورد بحث به هم مرتبط‌ هستند. موضوعی که همه را به شدت هیجان‌زده و انتظارات را برای انتظار آن‌ها بیش‌تر کرده است. ریمستر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword در تاریخ ۲۵ تیر ماه و Zelda Breath of the Wild 2 در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۲ برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments