تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد

بازگشت یکی از عناوین محبوب پس از یک دهه

نینتندو اخیرا یک تریلر ۵ دقیقه‌ای که اطلاعات تکمیلی از بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD را پوشش می‌دهد منتشر کرده است. در این تریلر ضمن ارائه‌ی نمایش محیط‌های مختلف، از تاریخ انتشار آن نیز رونمایی شد.

نسخه‌ی اورجینال بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword به عنوان شانزدهمین عنوان سری افسانه‌ی زلدا اولین بار در سال ۲۰۱۱ برای کنسول Wii منتشر شد و توانست مورد تحسین منتقدان قرار بگیرد. همانند بیش‌تر عناوین سری The Legend of Zelda، بازیکنان در نقش لینک به تجربه‌ی بازی می‌پردازند.

 ورژن اچ‌دی این عنوان ضمن اجرا روی ۶۰ فریم، شاهد بهبودهای گرافیکی زیادی نسبت به نسخه‌ی اورجینال خود بوده است. از تغییرات دیگری که این عنوان به خود دیده است بهبودهایی در بخش آموزشی و راهنمایی‌هایی است که شخصیت اصلی در روند بازی دریافت می‌کند. با این حال مکانیزم گیم‌پلی بازی مانند سابق است و جز روان‌تر شدن حرکات لینک در مبارزه تغییرات چندانی در آن داده نشده است. نکته‌ی دیگری که در تریلر به آن اشاره شده است، استفاده‌ی کامل از قابلیت‌های کنسول نینتندو سوییچ است تا به این ترتیب بازیکنان یک تجربه‌ی واقع‌گرایانه‌تر در مبارزات داشته باشند.

در سال ۲۰۱۶، تهیه‌کننده مجموعه اعلام کرد که احتمال ساخت یک ریمستر اچ‌دی برای کنسول‌های نسل بعدی ممکن است. این اتفقا در نهایت رخ داد و ریمستر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword در تاریخ ۲۵ تیر ماه برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.  

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا