برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازیگر دینا در سریال Last of Us از تجربه بازی‌های آن می‌گوید

"از تجربه خود خوشحالم"

بازیگر دینا در سریال Last of Us از تجربه بازی‌های آن می‌گوید ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
دینا در سریال Last of Us

بازیگر شخصیت دینا در سریال Last of Us اظهار دارد که برخلاف توصیه‌ای که به او شده بود، او به تجربه کامل هر دو بازی نشسته است.

ایزابلا مرسد (Isabela Merced) قرار است در نقش شخصیت دینا که دوست الی محسوب می‌شود در فصل دوم از اقتباس تلویزیونی شبکه HBO از ساخته تحسین شده استودیو ناتی‌داگ ایفای نقش کند. مرسد در گفتگوی جدید خود با نشریه فلوئنت، به این موضوع اشاره داشت که یکی از طرفداران سرسخت فصل اول این سریال درام پس‌آخرزمانی بوده و به منظور آماده شدن برای نقش خود در سریال، او هر دو نسخه اول و دوم بازی The Last of Us را در یک آخر هفته تجربه کرده است.

به گفته مرسد، ایشان از شخصیتی که قرار بوده برای آن تست بدهد آگاه نبوده و تنها به او گفته شد تا نگاهی به بازی‌ها برای آشنایی با کاراکترهای آن‌ها داشته باشد. “آن‌ها به من گفته بودند که به میان پرده‌های سینمایی بازی به منظور آشنایی و درک شخصیت‌ها نگاهی داشته باشم. بنابراین ظاهرا من می‌توانستم به یوتیوب مراجعه کرده و سکانس‌های بازی را تماشا نمایم.”

بازیگر دینا در سریال Last of Us در ادامه توضیح می‌دهد “اما این موضوع واقعا تفاوت دارد. من بسیار خوشحال هستم که به تجربه هر دو بازی پرداختم. زیرا اکنون که در ست‌های فیلمبرداری که دقیقا به مانند بازی بوده حضور دارم، احساس آشنایی با آن‌ را دارم.”

مرسد در ادامه به صحبت درباره همبازی خود در این سریال یعنی بلا رمزی (Bella Ramsey) که نقش شخصیت الی را ایفا می‌کند پرداخت و اظهار داشت “من توصیه‌‌های بسیار خوبی از بلا دریافت کردم. او واقعا همه‌ چیز را به شکلی شفاف و روشن برای من توضیح داد و توصیه‌های او بسیار عالی و صحیح بودند. سازندگان سریال، افراد را در این ست‌های فیلمبرداری قرار می‌دهند که بسیار دوست‌داشتنی بوده و امری نادر در این صنعت به شمار می‌رود.”

مرسد تنها بازیگر جدیدی نبوده که برای فصل دوم سریال The Last of Us به جمع عوامل آن اضافه شده است. پیش از این مشخص شده بود کتلین دور (Kaitlyn Dever) نقش شخصیت ابی را در فصل دوم این سریال ایفا خواهد کرد. بلا رمزی و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش‌های خود به عنوان الی و جوئل بازخواهند گشت. هم‌چنین به گفته سازندگان، فصل دوم دارای تغییرات و تفاوت‌هایی در مقایسه با قسمت دوم بازی خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments