سریال The Last of Us یک پادکست با اجرای تروی بیکر خواهد داشت

نگاهی عمیق‌تر به هر قسمت از سریال

پادکست سریال The Last of Us

سریال The Last of Us، محصول شبکه اچ‌بی‌او (HBO) پادکستی خواهد داشت که توسط صداپیشه جوئل (Joel) در بازی‌های این مجموعه، یعنی تروی بیکر (Troy Baker) اجرا خواهند شد. پادکست سریال The Last of Us، زمانی که در سال ۲۰۲۳ پخش این مجموعه تلویزیونی شروع شد، در دسترس قرار می‌گیرد.

تروی بیکر، صداپیشه شخصیت جوئل در سری بازی‌های The Last of Us که در اقتباس تلویزیونی آن که از سال آینده در شبکه اچ‌بی‌او پخش می‌شود نیز ایفای نقش کرده، قرار است تا پادکست سریال The Last of Us را میزبان کند. این محصول جدید شبکه اچ‌بی‌او با اقتباس از یک بازی ویدئویی با همین نامه که در سال ۲۰۱۳ برای کنسول پلی‌استیشن ۳ (PlayStation 3) منتشر شده بود، ساخته شده است.

مانند بازی‌ها، داستان این سریال نیز روی رابطه در حال توسعه جوئل میلر، نجاری که اکنون به یک قاچاقچی تبدیل شده و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) از سریال The Mandalorian نقشش را ایفا می‌کند، با الی (Ellie) چهارده ساله‌ای تمرکز دارد که بلا رمزی (Bella Ramsey) نقش او را بازی می‌کند. الی به نوعی کلیدی برای درک آخرالزمان در این سریال است.

ساخته جدید اچ‌بی‌او وقایع اولین بازی سری The Last of Us و محتوای قابل دانلود آن با نام The Last of Us: Left Behind را که بر رابطه الی با بهترین دوستش رایلی (Riley)، سه هته قبل از شروع رویدادهای بازی متمرکز است، اقتباس می‌کند.

حالا اچ‌بی‌او مکس (HBO Max) اعلام کرده است که سریال The Last of Us بک پادکست همراه با میزبانی صداپیشه نقش اصلی آن در مجموعه بازی‌ها یعنی تروی بیکر خواهد داشت. در پادکست سریال The Last of Us، تروی بیکر که تائید شده است نقش یک شخصیت جدید را در این سریال بازی می‌کند، قرار است به همراه خالقان آن یعنی کریگ مازین (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) یک پرش عمیق به صحنه به صحنه هر قسمت داشته باشد. در حالی که تاریخ تائید شده‌ای برای انتشار اولین قسمت این پادکست مشخص نشده است، انتظار می‌رود که این قسمت بعد از نمایش اولین قسمت سریال The Last of Us در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ () منتشر شود.

پادکست سریال The Last of Us یک ترند را روزهای اخیر دنیای تلویزیون ادامه می‌دهد

سریال The Last of Us اولین سریال تلویزیونی مهم نیست که یک پادکست همراه خواهد داشت، در واقع، اخیرا یک ترند تلویزیونی شکل گرفته است که هر سریال بزرگی یک پادکست برای نگاهی عمیق‌تر به خود سریال به همراه ستارگان و سازندگان آن داشته باشد. شورانر این ساخته جدید شبکه اچ‌بی‌او یعنی کریگ مازین، یکی از اولین افرادی است که ارزش این سانه را دید، زیرا او یکی از اعضای اصلی پادکست سریال Chernobyl بود که هر قسمت از این مینی‌سریال را که آن هم توسط خود او برای اچ‌بی‌او ساخته شده بود، تجزیه و تحلیل می‌کرد. این تجربه ممکن است الهام‌بخش پادکست سریال The Last of Us شده باشد. تغییرات این سریال نسبت به بازی‌ها، مطمئنا موضوع بسیار خوبی برای پوشش در پادکست خواهد بود.

به نظر می‌رسد که اچ‌بی‌او یکی از استودیوهای بزرگی است که مزایای بالقوه داشتن یک پادکست همراه برای سریال‌های خود را می‌بیند. علاوه بر سریال Chernobyl، اچ‌بی‌او پادکست‌های همراهی را برای دو مجموعه از بزرگترین سریال‌های اخیر خود یعنی Succession و House of the Dragon‌ تولید کرده است. پادکست سریال House of the Dragon که با نام The Official Game of Thrones Podcast: House of the Dragon منتشر شد، فصل اول این سریال پرطرفدار را پوشش می‌دهد و تعدادی مهمان از جمله رایان کوندال (Ryan Condal) یکی از خالقان این مجموعه تلویزیونی را به نمایش می‌گذارد. پادکست سریال Succession نیز به طور عمیق‌تر به دسیسه‌های خانواده روی (Roy) می‌پردازد و با کمک روزنامه‌نگاران، روان‌شناسان، تیم تولید سریال و افراد دیگر، این مجموعه را به رویدادهای دنیای واقعی متصل می‌کند.

دیگر سریال‌های پرطرفداری که در این رسانه حضور دارند عبارتند از مجموعه سیتکام محبوب The Office و سریال پیشگامانه و ابرقهرمانی Smallville. این پادکست‌ها توسط استودیوهایی که خود سریال را تولید کرده‌اند، ساخته نشده‌اند، بلکه توسط ستاره‌های هر دو سریال اجرا می‌شدند. جنا فیشر (Jenna Fisher) بازیگر نقش پم بیزلی (Pam Beesly) و آنجلا کینزی (Angela Kinsey) بازیگر نقش آنجلا مارتین (Angela Martin) افرادی بودند که پادکست سریال The Office‌را اجرا می‌کردند. مهمانان این پادکست شامل افرادی مثل بازیگران آن، جان کرازینسکی (John Krasinski) و استیو کارل (Steve Carell) و شورانر آن گرگ دانیلز (Greg Daniels) می‌شدند. پادکست سریال Smallville نیز که با نام Talk Ville پخش می‌شد، توسط بازیگران نقش کلارک کنت/ سوپرمن جوان (Clark Kent/Superman) و لکس لوتر (Lex Luthor) یعنی تام ولینگ (Tom Welling) و مایکل روزنبام (Michael Rosenbaum) اجرا می‌شد. مخاطبانی که سریال The Last of Us‌را تماشا خواهند کرد، احتمالا هنگام پخش پادکست همراه آن، اطلاعات بیشتری در مورد این نمایش و پشت صحنه آن به دست خواهند آورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا