فصل دوم سریال The Last of Us همچون بازی، جنجال برانگیز خواهد بود

آیا فضای اینترنت دوباره سمی می‌شود؟

فصل دوم سریال The Last of Us همچون بازی، جنجال برانگیز خواهد بود

به تازگی خبر ساخت فصل دوم سریال The Last of Us توسط شبکه‌ی HBO تایید شد. این سریال اگر به بازی وفادار بماند، بحث زیادی بین مخاطبان شکل می‌گیرد.

فصل اول سریال The Last of Us با این‌که تفاوت‌های زیادی با بازی دارد، اما به شدت نسبت به بازی وفادار است. الگویی که به‌نظر می‌رسد در فصل دوم سریال The Last of Us ادامه پیدا کند. در این صورت یکی از جنجالی‌ترین سکانس‌‌های بازی The Last of Us Part II در این فصل تکرار می‌شود.

بازی The Last of Us Part II هفت سال پس از عرضه‌ی بازی The Last of Us، منتشر شد و داستان جوئل (Joel) و الی (Ellie) را به شکلی ادامه داد که بعضی‌ها آن را دوست نداشتند. از لحضه‌ای که داستان قسمت دوم در اینترنت لو رفت، جنجال زیادی در فضای اینترنت ایجاد شد و طرفداران به دو دسته تقسیم شدند. اگر فصل دوم سریال The Last of Us به داستان قسمت دوم وفادار باشد، باید اتفاقات بسیار مهم داستانی را تکرار کند که همگی جنجال برانگیز هستند.

مرگ جوئل در فصل دوم سریال The Last of Us در صورت وفاداری به بازی

مرگ جوئل یکی از جنجال برانگیزترین اتفاقات داستان The Last of Us Part II است. اوایل داستان، یک گروه از بازمانده‌ها به جکسون می‌آیند تا انتقام مرگ پدر یکی از افرادشان به دست جوئل در انتهای بازی The Last of Us را از او بگیرند. در ادامه الی به همراه دوست دختر دینا (Dina) تلاش می‌کند تا افراد این گروه را پیدا کند و از آن‌ها انتقام بگیرد.

در سریال The Last of Us جوئل و الی در تلاش برای پیدا کردن گروه فایرفلایز (Fireflies) هستند. از همین حالا مشخص است که جوئل در انتهای سریال، دکتری که قصد دارد واکسن تولید کند را می‌کشد تا الی را نجات دهد. این دکتر، پدر ابی (Abby) همان دختری است که برای انتقام مرگ پدرش، جوئل را می‌کشد. ساخت فصل دوم سریال The Last of Us بدون مرگ جوئل، تقریبا غیر ممکن است. چرا که مرگ او، انگیزه‌ی راه الی را در داستان بعدی فراهم می‌کند. با این‌که فصل دوم می‌تواند داستان خودش را روایت کند، اما در صورت وفاداری به بازی، مرگ جوئل اجتناب ناپذیر خواهد بود.

چرا مرگ جوئل، جنجال‌ برانگیز خواهد بود؟

بدون شک مرگ جوئل در سریال The Last of Us، دوباره شعله‌ی جنجال‌های مربوط به بازی The Last of Us Part II را روشن می‌کند. مرگ شخصیت‌ها در داستان The Last of Us، چیز عجیبی نیست. اما نحوه‌ی چگونگی مرگ جوئل باعث خشم طرفداران می‌شود. جوئل به شکل خشن، سرد و بی‌رحمانه‌ای توسط ضربات چوب گلف، شکنجه می‌شود. البته که کارگردان هم قصد دارد تا خشم بازیکن را به اوج برساند و برای همین است که چنین روشی را انتخاب می‌کند. به علاوه در نیمه‌ی دوم بازی باید نقش ابی، قاتل جوئل را بر عهده بگیریم. احتمالا در سریال The Last of Us هم شاهد مرگ جوئل، و در ادامه تمرکز داستان روی شخصیت ابی خواهیم بود.

البته فصل دوم سریال The Last of Us می‌تواند مرگ جوئل را به شکلی به تصویر بکشد که انقدر بحث برانگیز نباشد. از طرفی قرارگیری در نقش ابی در نیمه‌ی دوم بازی هم بسیار جنجال آفرین بود. اما شاید در سریال به طور پراکنده‌تری شاهد سکانس‌های ابی باشیم. البته همه‌ی این‌ها در صورتی ممکن است که این تغییرات، به هدف داستان ضربه‌ای نزند. از طرفی بعید به نظر می‌رسد نیل دراکمن (Neil Druckmann) و کریگ مزین (Craig Mazin) کارگردان‌های سریال قصد فرار از این جنجال‌ها را داشته باشند. چرا که همین حالا هم تغییرات سکانس مرگ تس (Tess) در سریال بسیار جنجال‌ برانگیز بوده است. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید‌.

5 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا