آغاز تولید فصل دوم سریال The Last of Us بعد از پایان اعتصاب‌ها

همچنان باید منتظر بمانید

تولید فصل دوم سریال The Last of Us

بر اساس اعلام رئیس کل استودیوی ناتی داگ، ظاهرا روند تولید فصل دوم سریال The Last of Us به محض پایان اعتصاب‌ها آغاز خواهد شد.

چند وقتی است که نویسندگان حوزه سینما در ایالات متحده به خاطر دستمزدهای پایین و غیرمنصفانه اعتصاب کردند. در پی این اتفاق، پروسه تولید بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی از جمله فصل دوم سریال لست آو آس تحت تاثیر قرار گرفته و چه بسا تا حدودی متوقف نیز شده‌ است.

این در حالی است که پیش‌تر قرار بود که روند فیلم‌برداری این فصل در تابستان آغاز شود. در همین راستا، ساعاتی پیش آقای نیل دراکمن، خالق لست آو آس و رئیس کل استودیوی ناتی داگ، در گفت‌وگو با با رسانه اینترتینمنت ویکلی به ادامه دار بودن اعتصاب نویسندگان اشاره کرد.

نیل دراکمن در این مصاحبه اعلام کرد که طرح کلی فصل دوم سریال The Last of Us به طور کامل نوشته شده و به محض پایان اعتصاب نویسندگان، پروسه تولید آن آغاز خواهد شد. با این حال، از آنجا که هنوز مشخص نیست که این اعتصاب‌ها چه زمانی به پایان می‌رسد، نمی‌توان تاریخ دقیقی برای آغاز تولید این مجموعه تلویزیونی تعیین کرد.

فرانچسکا اورسی، رئیس پلتفرم اچ بی او، پیش‌‎تر در گفت‌وگو با رسانه ددلاین خاطرنشان کرده بود که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) در بسیاری از برنامه‌های این پلتفرم تاثیرگذار بوده و اگر شرایط حال حاضر ادامه پیدا کند، فصل دوم لست آو آس شاید تا سال ۲۰۲۵ میلادی نیز پخش نشود.

فارغ از اعتصاب نویسندگان صنعت فیلم و سریال در آمریکا، به نظر می‌رسد که جمعی از صداپیشگان در صنعت بازی‌های ویدیویی نیز به خاطر دستمزدهای غیرمنصفانه و عدم همکاری شرکت‌های سرشناس از جمله تیک تو اینتراکتیو، الکترونیک آرتز، وارنر برادرز، دیزنی و اکتیویژن، اعتصاب خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا