خبری از سگ‌کشی اجباری در بازی The Last of Us: Part II نیست

ناتی داگ شایعات مطرح شده را رد می‌کند

خبری از سگ‌کشی اجباری در بازی The Last of Us: Part II نیست سید مجتبی محمودی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
سگ‌کشی در بازی The Last of Us: Part II

اگر اخیرا اخباری درباره‌ی سگ‌کشی اجباری در بازی The Last of Us: Part II دیده‌اید و نگران هستید، خیال‌تان راحت باشد، چرا که تیم سازنده چنین اتفاقی را تکذیب کرده است.

به‌تازگی شخصی در توییتر، عکسی از یک متن منتشر و ادعا کرد که این متن، بخشی از یک ایمیل تبلیغاتی برای بازی The Last of Us: Part II است. در این متن که مشخص شد از سوی فروشگاه GameStop بوده است، آمده بود که سگ‌کشی در این عنوان اجباری است و در برخی سکانس‌ها مجبورید تا این حیوان‌ها را که در واقع صاحب‌شان دشمن شما به حساب می‌آیند را بکشید. پس از این انتشار این عکس و واکنش‌های مختلف در پی آن، مسئول بخش ارتباطات استودیوی ناتی داگ Arne Meyer با یک توییت این قضیه را رد کرد.

خب ناتی داگ این را ننوشته یا کمکی به نوشتن آن نکرده است.

تصاویر جدا شده از متن را بدون اشاره به منبع قبول نکنید. مردم، لطفا این چیزها را گوگل کنید!

این متن از یک مقاله‌ی مستقل از یک خرده‌فروشی آمده است. این متن فقط روی وب‌سایت آن‌هاست.

با این صحبت Meyer می‌توان مطمئن بود که بازی شما را وادار به کشتن سگ‌ها نمی‌کند. البته این به معنای آن نیست که چنین چیزی در The Last of Us: Part II وجود ندارد، چرا که آن‌ها کمک حال دشمنان الی هستند. آن‌ها می‌توانند رد شما را بو بکشند، تعقیب‌تان کنند و در نتیجه چالش بیشتری سر راه‌تان قرار دهند.

بازی The Last of Us: Part II که طی یکی دو ماه گذشته قربانی موارد مختلفی مثل لو رفتن تمام کات‌سین‌های داستانی شد، در تاریخ ۳۰ خرداد به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا