کتاب هنری بازی The Last of Us Part 2 تاخیر خورد

انتشار کتاب هنری تنها چند روز بعد از انتشار بازی اصلی

کتاب هنری بازی The Last of Us Part 2

مطابق اعلام آمازون، تاریخ انتشار کتاب هنری بازی The Last of Us Part 2 با تاخیر مواجه شده است.

در ابتدا قرار بود بازی The Last of Us 2 در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (۲ اسفند ۱۳۹۸) منتشر شود و تنها چند روز بعد از انتشار بازی، کتاب هنری آن هم در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ۱۳۹۸) دردسترس قرار گیرد. با این حال چندی بعد این دنباله با تاخیر مواجه شد و حالا کتاب هنری بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ جدیدی عرضه خواهد شد.

مطابق اعلام سایت آمازون، کتاب هنری The Last of Us 2 در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۳ خرداد ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد. این کتاب هم‌اکنون در این فروشگاه برای پیش خرید در دسترس قرار دارد با این تفاوت که قیمت آن از ۴۰ دلار به ۳۶ دلار کاهش پیدا کرده است.

این کتاب هنری، هم‌اکنون به دست شرکت مشهور Dark Horse در دست توسعه قرار دارد. مطابق اعلام این شرکت، کتاب The Last of Us 2 علاوه بر محتوای هنری، دارای اطلاعات فراوانی از روند ساخت دنباله بازی The Last of Us است. همچنین این کتاب شامل ۲۰۰ صفحه می‌شود.

نمایی از جلد کتاب هنری The Last of Us 2

بازی The Last of Us 2، تقریبا با سه ماه تاخیر مواجه شد. در ابتدا قرار بود که بازی در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (۲ اسفند ۱۳۹۸) منتشر شود. با این حال، بازی با تاخیر مواجه شد و حالا دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 باید تا تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۱۳۹۹) منتظر محصول بعدی استودیو ناتی داگ بمانند. The Last of Us 2، دنباله‌ای بر اتفاقات رخ داده در نسخه اول این بازی با نام The Last of Us است. بر خلاف نسخه قبل، در این بازی شما کنترل الی را به جای جوئل بر عهده خواهید داشت و باید با او به ماجراجویی در دنیای ویرانه بازی بپردازید.

همواره از بازی The Last of Us به عنوان یک شاهکار یاد می‌شود. استودیو ناتی داگ توانست با ارائه‌ی شیوه‌ی خاصی از روایت داستان و همچنین یک گیم‌پلی جداب در محیط‌هایی سرد و دلهره‌آور، به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کند و بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی طرفداران و منتقدین بدست آورد. حالا باید دید که دنباله این بازی می‌تواند موفقیت‌های نسخه اول را تکرار کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا