درجه‌ی سختی بازی The Last of Us Part 2 قابل تنظیم است

ناتی داگ فکر همه چیز را کرده

درجه‌ی سختی بازی The Last of Us Part 2 قابل تنظیم است مهسا سپاهی ۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی The Last of Us Part 2

استودیوی ناتی داگ می‌گوید بازیکنان می‌توانند درجه‌ی سختی بازی The Last of Us Part 2 را شخصی‌سازی کنند و میزان ضرباتی به الی وارد می‌شود را کم و زیاد کنند.

کسانی که The Last of Us را تجربه کرده‌اند، می‌دانند که این انحصاری سونی بازی ساده‌ای محسوب نمی‌شود و کاربران آن با چالش‌های زیادی روبه‌رو بوده‌اند. از آن‌جایی که پیش‌بینی می‌شود بازی The Last of Us Part 2 حتی از نسخه‌ی اول هم سخت‌تر باشد، استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ برای این موضوع تصمیمی گرفته است.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی The Last Of Us Part 2، هر روز اخبار تازه‌ای پیرامون این عنوان هیجان‌انگیز منتشر می‌شود و به حس کنجکاوی طرفداران دامن می‌زند. توسعه‌دهندگان این بازی مورد انتظار، حالت بازمانده (Survivor) که دشوارترین درجه‌ی سختی شمرده می‌شود را از همان ابتدا در دسترس بازیکنان قرار می‌دهند. همچنین، کاربران می‌توانند در بخش تنظیمات بازی، حالت‌های ساده‌تر را انتخاب کنند و از دنیای زامبی محور The Last of Us لذت ببرند.

طبق اطلاعات منتشر شده به‌نظر می‌رسد بازیکنان از لحاظ درجه‌ی سختی، انتخاب‌های دقیق‌تری دارند؛ مثلا شدت آسیبی که الی می‌تواند تحمل کند، میزان هوشیاری دشمنان و زامبی‌ها قابل تنظیم است. توسعه‌دهندگان می‌گویند نزدیک به ۶۰ حالت مختلف برای شخصی‌سازی درجه‌ی سختی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

اخیرا استودیوی ناتی داگ تبلیغ تلویزیونی The Last of Us 2 را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت که تلاش الی برای برای زنده ماندن را نشان می‌دهد؛ البته این ویدیو مربوط به گیم‌پلی بازی نیست و صرفا جنبه‌ی تبلیغاتی دارد.

با وجود تاخیرهای پیاپی و شیوع ویروس کرونا، عرضه‌ی این بازی اکشن ماجراجویی با تاخیر زیادی همراه شد اما در نهایت، توسعه‌دهندگان تاریخ انتشار این عنوان را به صورت دقیق اعلام کردند. دومین قسمت از بازی The Last Of Us در تاریخ ۳۰ خرداد (مصادف با ۱۹ ژوئن سال جاری میلادی) به صورت انحصاری برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا