کارگردان The Last of Us Part 2: باعث افتخار طرفداران خواهیم شد

تعجب نیل دراکمن از انتخاب The Last of Us به عنوان بهترین بازی دهه!

کارگردان The Last of Us Part 2: باعث افتخار طرفداران خواهیم شد مهسا سپاهی ۰ ۲۳ دی ۱۳۹۸
The Last of Us Part 2

نیل دراکمن، کارگردان بازی The Last of Us Part 2 که قرار است به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود، قول داده تا طرفدارانش را حسابی سورپرایز کند.

با انتشار خبری مبنی بر آنکه The Last of Us عنوان بهترین بازی دهه برای پلی‌‌استیشن 4 را از سوی کاربران متاکریتیک و بلاگ پلی‌استیشن دریافت کرد، کارگردان این بازی از گیمرها خواست تا همچنان او را پشتیبانی کنند تا کیفیت این بازی بالا بماند. وجود این حد از خود‌‌باوری در کارگردان این عنوان، شور و شوق طرفداران The Last of Us Part 2 را چندین برابر کرده است.

بیایید یک معامله‌ای کنیم، شما طرفداران به حمایت‌های خود ادامه دهید و ما هم سخت تلاش خواهیم کرد تا بازی‌هایی بسازیم که باعث افتخار شما باشد.

با وجود آنکه برای بسیاری از بازیکنان پلی‌‌استیشن 4 واضح بود که عنوان بهترین بازی دهه پلی‌‌استیشن 4، به The Last of Us خواهد رسید، به‌نظر می‌رسد که نیل دراکمن انتظار این موفقیت را نداشت و همچنان به تلاش‌های سخت خود برای ارتقای کیفیت بازی ادامه می‌دهد.

طرفداران این بازی واقعا شگفت‌آور هستند. در طی چند هفته گذشته، اثرهای هنری و غیر هنری شگفت‌آوری همچون ماد جدید بازی رزیدنت اویل 2 که Ellie به آن اضافه شده، توسط آن‌ها توسعه یافت. همچنین اثر هنری که از Tlou artwork توسط یکی از هنرمندان دیزنی کشیده شد، به نوبه خود جذاب و بسیار زیبا بود و همه‌ی این‌ها نشان از محبوبیت بی‌حد و حصر این بازی دارد.

همانطور که می‌دانید به تازگی اعلام شد انتشار The Last of Us Part 2، به مدت 3 ماه به تاخیر افتاده که واکنش جالب طرفداران این عنوان را به همراه داشت. طرفداران این بازی در نظرات خود از دراکمن خواسته بودند هرچقدر زمان نیاز دارد به کار بگیرد تا دوباره شگفتی خلق کند. این بازی که قرار بود در ماه فوریه انتشار یابد اما با تاخیری که به آن اشاره شد، در ۲۹ می سال ۲۰۲۰ (۹ خرداد سال ۹۹) عرضه خواهد شد. بنابراین همچنان می‌شود این بازی را پیش‌ خرید و از پاداش‌های ویژه‌ی آن استفاده کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا