طراح گریم از چالش‌های پوشیدن لباس بلوتر در سریال آخرین ما می‌گوید

تاریخ انتشار فصل دوم همچنان مشخص نیست

لباس بلوتر در سریال آخرین ما

بری گوئر (Barrie Gower) در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Vanity Fair درباره لباس بلوتر در سریال آخرین ما (The Last of Us) گفتگو کرده است.

اولین همکاری مشترک HBO و پلی استیشن پروداکشنز در قالب The Last of Us اوایل سال جاری میلادی روی آنتن رفت و فوق العاده ظاهر شد. نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت، بلکه در جلب نظر مخاطبان عالی عمل کرد. اقتباس آخرین ما همچنین برای دریافت ۲۴ جایزه امی از جمله بهترین سریال درام، بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در یک سریال درام و بهترین گریم مصنوعی نامزد شد. در ضمن، فصل دوم در دست ساخت قرار دارد.

بری گوئر که بعنوان طراح گریم روی The Last of Us کار کرده، اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Vanity Fair انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود به لباس بلوتر در سریال آخرین ما پرداخت که در حدود ۴۰ کیلوگرم وزن داشت:

باید یک لباس کامل برای بدلکاری بریتانیایی به نام آدام بسیل (Adam Basil) می‌ساختیم که فکر می‌کنم ۲۰۷ سانتی متر قد داشت. بدنش را بصورت کامل اسکن کردیم و [مدل قسمت‌های مختلف بدنش مانند] سر و دستانش را ساخته و در کارگاه بهم متصل کردیم. سپس لباس بلوتر را با استفاده از خاک رُس روی کپی بدنش ساختیم.

طراح گریم سریال The Last of Us در ادامه درباره چالش‌های پوشیدن لباس بلوتر توضیحاتی را ارائه داد:

پوشیدن این لباس بزرگ و لاستیکی و راه رفتن با آن اساساً مثل این بود که یک مبل را روی دوش‌هایش بگذاریم. وزنش واقعاً بالا است ولی خیلی ارتجاعی بوده و حین حرکت آزادی عمل زیادی می‌دهد. آماده سازی کامل لباس بلوتر حدوداً بین ۹ الی ۱۰ هفته طول کشید.

بلوترها از ترسناکترین و قدرتمندترین انواع زامبی‌ها در The Last of Us به شمار رفته و تبدیل شدن به آن چند سال پس از ابتلا به قارچ کوردیسپس رخ می‌دهد. از آنجایی که تمام افراد آلوده به بلوتر تبدیل نمی‌شوند، تعدادشان کم است. همچنین اندام بزرگی داشته و قارچ تمام بدنش را پوشانده است؛ قارچ‌هایی که عملاً یک نوع زره بوده و از تاثیرگذاری گلوله جلوگیری می‌کنند.

در حال حاضر مشخص نیست فصل دوم سریال آخرین ما چه زمانی منتشر خواهد شد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا