تهیه‌کننده‌ی سریال The Last of Us چه نظری درباره‌ی The Last of Us Part II دارد؟

کریگ مازن مشغول اتمام بازی برای دومین بار است

تهیه‌کننده‌ی سریال The Last of Us

کریگ مازن تهیه‌کننده‌ی سریال The Last of Us با انتشار یک توییت به بازی The Last of Us Part II پرداخت و آن را دستاوردی «استثنایی» خواند.

بازی The Last of Us Part II پس از چهار سال انتظار و پشت سر گذاشتن فراز و نشیب‌های مختلف سرانجام سه روز پیش به بازارهای جهانی راه یافت. جدیدترین ساخته‌ی ناتی داگ قرار بود اوایل سال جاری میلادی منتشر شود اما سونی بنا به دلایلی تصمیم گرفت عرضه‌اش را حدودا سه ماه به تعویق بیاندازد. همه چیز به خوبی پیش می‌رفت تا اینکه شیوع کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و روند عرضه‌ی کالا را با مشکل مواجه کرد. این اتفاق باعث شد یکی از مورد انتظارترین انحصاری‌های پلی‌استیشن برای بار دوم تاخیر بخورد. چالش بعدی که ناتی داگ باید پشت سر می‌گذاشت، افشای جزئیات داستانی در سراسر اینترنت بود.

به این سه مورد، انتشار گزارش‌هایی از وضعیت نامناسب کارمندان ناتی داگ را هم اضافه کنید. ظاهرا آن‌ها مجبور بودند برای عقب نیافتادن از برنامه‌ها بیشتر از حد معمول در استودیو مانده و کار کنند؛ موضوعی که در دراز مدت تعداد قابل‌توجهی از اعضای ارشد استودیو را به سمت استعفا و کار در جایی دیگر سوق داد. انتشار این گزارش‌ها باعث شد موجی منفی علیه سیاست‌های مدیریتی ناتی داگ به وجود بیاید. با وجود همه‌ی چالش‌ها، The Last of Us Part II اکنون عرضه شده و بسیاری از علاقه‌مندان دوست دارند نظر کارشناسان و اشخاص شناخته شده را درباره‌ی دست پخت این استودیوی آمریکایی بدانند.

چندی پیش یکی از کاربران توییتر کریگ مازن (Craig Mazin) فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی را تگ کرد و از او خواست نظرش را درباره‌ی The Last of Us Part II بنویسد. مازن که در حال حاضر به همراه نیل دراکمن (Neil Druckmann) روی اقتباس تلویزیونی The Last of Us کار می‌کند نوشت:

نظرم را درباره‌ی The Last of Us Part II گفتم اما بار دیگر هم می‌گویم. یکی از بهترین بازی‌هایی است که تاکنون تجربه کرده‌ام. در حال حاضر مشغول اتمام آن برای دومین بار هستم. [نکته‌ی جالب اینجا است که] اینبار لذت بیشتری را در من ایجاد می‌کند. قسمت دوم The Last of Us در زمینه‌ی داستان‌سرایی، شخصیت‌پردازی و انتقال مفاهیم یک دستاورد «استثنایی» است.

داستان The Last of Us Part II چند سال پس از اتفاقات نسخه‌ی اول روایت می‌شود. الی اکنون ۱۹ سال دارد و به همراه جوئل در یک کمپ واقع در شهر جکسون زندگی خود را می‌گذراند. آرامشی که در زندگی آن‌ها وجود دارد دوام چندانی نداشته و به واسطه‌ی یک اتفاق تلخ محو می‌شود. الی که صدمه‌ی روحی شدیدی دیده می‌خواهد انتقام بگیرد. از همین رو، سفری خطرناک را آغاز می‌کند تا اشخاص مورد نظر را پیدا کرده و آن‌ها را به سزای اعمالشان برساند.

جدیدترین ساخته‌ی ناتی داگ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا