1%
  • 10/10

بازیگر ابی در سریال The Last of Us شاید ارتباطی به بازی سوم داشته باشد

نقش ابی در بازی سوم

بازیگر ابی در سریال The Last of Us شاید ارتباطی به بازی سوم داشته باشد ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ابی در سریال The Last of Us

به دنبال انتخاب بازیگر جدید برای نقش‌های مختلف از جمله ابی در سریال The Last of Us فیلمبرداری فصل دوم این سریال اکنون در حال انجام است.

پس از انتشار بازی The Last of Us Part 2 در سال 2020، این بازی به یکی از بزرگ‌ترین و جنجالی‌ترین اتفاقات صورت گرفته در تاریخ صنعت بازی به واسطه اتفاقات داستان آن تبدیل شد. اگرچه بازی از منظر تکنیکی و بصری یک دستاورد قابل توجه محسوب می‌شد بسیاری از طرفداران به دلیل کشته شدن شخصیت محبوب جوئل در ساعات ابتدایی بازی عصبانی شده و آن را به انتقاد گرفتند. این تمامی ماجرا نبوده و گیمر در ادامه مجبور می‌شود کنترل شخصیت ابی که قاتل جوئل محسوب می‌شود را به دست بگیرد تا این بار داستان از زاویه این شخصیت بازگو شود. داستان‌گویی به کار گرفته شده توسط ناتی‌داگ بسیار برجسته، جاه‌طلبانه و نوآورانه به شمار می‌رفت. با این حال مشارکت ابی در ادامه این مجموعه هم‌اکنون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

نسخه دوم بازی در حالی به پایان می‌رسد که الی پس از یک مبارزه طاقت‌فرسا تصمیم می‌گیرد از گرفتن جان ابی بگذرد. با توجه به صفحه منو بازی پس از اتمام آن، به نظر می‌رسد شخصیت ابی به همراه شخصیت لو موفق شدند خود را به کالیفرنیا و جزیره کتالینا (Catalina Island) و مقر گروه فایرفلای‌ها برسانند.

یکی از برجسته‌ترین مشخصه‌های شخصیت ابی، ظاهر عضلانی او بوده است که همین مسئله نیز جنجال‌های زیادی به پا کرد. واضح است که فقدان پدرش و کشته شدن او به دست جوئل، تاثیر فراوانی روی این شخصیت داشته و سبب شده این شخصیت بخش عمده سال‌های جوانی خود را صرف تبدیل و تخلیه خشم خود از طریق تمرینات فیزیکی بکند. فیزیک عضلانی این شخصیت بارها در خود بازی و توسط شخصیت‌های مختلف نیز مورد اشاره قرار می‌گیرد. به همین دلیل بسیاری از طرفداران انتظار داشتند بازیگر ابی در سریال The Last of Us نیز یک هنرپیشه عضلانی باشد. ناگفته نماند در پایان‌بندی نسخه دوم، با جسم در هم شکسته شخصیت ابی مواجه می‌شدیم که به دلیل شکنجه در کمپ گروه برده‌داران، جسم عضلانی خود را از دست داده بود.

کتلین دِور (Kaitlyn Dever) که به واسطه حضور در سریال Unbelievable و سریال Last Man Standing شناخته می‌شود قرار است نقش ابی در فصل دوم سریال The Last of Us را برعهده داشته باشد. برگزیده شدن این بازیگر 27 ساله که از فیزیک معمولی برخوردار است ممکن است به این موضوع اشارع داشته باشد که جهت متفاوتی برای شخصیت ابی در سریال در نظر گرفته شده است. اگرچه دِور می‌تواند با تمرینات ویژه، عضله مورد نیاز برای ایفای این نقش را به دست بیاورد ممکن است هم‌چنان تغییراتی در سریال در دست ساخت HBO صورت بگیرد.

چنان‌چه یک شخصیت بازسازی شده از ابی پس از اتفاقات نسخه دوم مورد توجه قرار بگیرد، فیزیکی عضلانی او دیگر نیاز نبوده و بدین ترتیب مرحله جدیدی از زندگی او را به دور از درد و خشم نمادپردازی می‌کند. سریال The Last of Us قرار است اتفاقات نسخه دوم بازی را به دلیل مدت زمان طولانی آن در بیشتر از یک فصل مورد پوشش قرار دهد. با این حال مشخص نیست آیا سریال پیش از بازی The Last of Us Part 3 به اتفاقات بعد از نسخه دوم بپردازد. امری که تنها گذر زمان و انتشار فصل دوم این سریال به آن پاسخ خواهند داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments