برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

احتمالا جزیره کاتالینا در Last of Us 3 نقش پررنگی خواهد داشت

ادامه داستان ابی و لو

احتمالا جزیره کاتالینا در Last of Us 3 نقش پررنگی خواهد داشت ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
جزیره کاتالینا در Last of Us 3

اکنون که طرح احتمالی برای ساخت قسمت سوم مورد تایید واقع شده، به نظر می‌رسد جزیره کاتالینا در Last of Us 3 نقش پررنگی خواهد داشت.

در حالی که عنوان The Last of Us Part 3 اکنون در مراحل بسیار ابتدایی تولید قرار دارد، حضور جزیره کاتالینا در این بازی با توجه به پایان‌بندی قسمت دوم اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد. این لوکیشن هیچگاه به صورت رسمی در قسمت دوم The Last of Us وجود نداشت با این حال جزیره کاتالینا نقش مهمی در خط داستانی شخصیت ابی (Abby) داشت. در بخش‌های پایانی بازی در چپتر سانتا باربارا (Santa Barbara)، دو شخصیت ابی و شخصیت لو (Lev) زیرپله‌ای را درون یک خانه پیدا کرده که در آن جا یک رادیو قرار دارد.

این رادیو با سینگالی ارتباط برقرار می‌کند که افراد گروه فایرفلای‌ها یک مقر مرکزی جدید در جزیره کاتالینا ایجاد کرده‌اند. با توجه به اینکه آن‌ها در راه بازگشت مورد حمله و تله گروه رتلر قرار می‌گیرند این لوکیشن هرگز به تصویر کشیده نمی‌شود. با این حال تغییر کوچک صورت گرفته در صفحه منو بازی پس از اتمام خط داستانی بیان می‌دارد ابی و لو موفق شده‌اند خود را به جزیره کاتالینا برسانند.

پس از اتمام بازی صفحه منو تغییر ساده‌ای می‌یابد. در ابتدا در صفحه منو تنها یک قایق قدیمی بسته شده به ساحل در فضای مه‌آلود و دریایی بی‌انتها در برابر آن دیده می‌شود. اما پس از آن که بازی به اتمام می‌رسد، صفحه منو تغییر یافته و در آن قایق به ساحلی رسیده و در برابر آن جزیره‌ای دیده می‌شود که به نظر می‌رسد نشان دهنده جزیره کاتالینا است. حال آن که نیل دراکمن کارگردان بازی نیز در مصاحبه‌ای پس از انتشار قسمت دوم این موضوع را تایید کرده بود.

چنان‌چه واقعا ابی و لو توانسته باشند خود را به سلامت به جزیره کاتالینا برسانند، وجود جزیره کاتالینا در The Last of Us 3 و کاوش آن در ادامه ماجراجویی این دو شخصیت اجتناب ناپذیر خواهد بود. روابط این دو شخصیت در جریان بازی دوم شکل گرفت و یکی از جوانب تاثیرگذار این بازی به شمار می‌رفت و بعید به نظر می‌رسد استودیو ناتی‌داگ در قسمت سوم، جوانب دیگر و عمیق‌تری از این دو شخصیت را به تصویر نکشد.

به نظر می‌رسد بازی The Last of Us Part 3 اشاراتی در خصوص زنده ماندن شخصیت ابی داشته و نگاهی جامع‌تر به حوادثی که انتظار این شخصیت را در جزیره کاتالینا می‌کشد خواهد داشت. زیرا همان‌طور که گفته شد ارتباط رادیویی برقرار شده توسط ابی با این جزیره بیان می‌داشت، تعداد افراد بسیار زیادی توانسته‌اند در شکل جدیدی از گروه فایرفلای در این جزیره سکونت پیدا کرده و مقر جدیدی تشکیل دهند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments