قسمت دوم The King’s Man درباره آدولف هیتلر خواهد بود

نام کامل مشخص شد

قسمت دوم The King's Man

متیو وان (Matthew Vaughn) در مصاحبه اخیر خود با رسانه Collider اطلاعاتی را پیرامون قسمت دوم The King’s Man منتشر کرده است.

پیش درآمد مجموعه فیلم‌های کینگزمن (Kingsman) در سال ۲۰۲۱ میلادی با نام The King’s Man اکران شد. این اثر از لحاظ کیفی و جذابیت افت قابل توجهی نسبت به دو قسمت پیشین داشت و همین موضوع باعث شد فروش پایینی در سال باکس آفیس جهانی داشته باشد. البته نمی‌توان نقش کرونا و عدم استقبال مردم از سینماها در آن برهه زمانی را انکار کرد. در ضمن، محصول استودیوی قرن بیستم در سرویس استریم دیزنی پلاس عملکرد بسیار خوبی داشت.

متیو وان، کارگردان مجموعه فیلم‌های کینگزمن بوده و اخیراً در رویداد New York Comic-Con 2023 مصاحبه‌ای را با رسانه Collider انجام داده است. فیلمساز بریتانیایی در بخشی از گفتگوی خود به قسمت دوم The King’s Man پرداخت و اطلاعات مهمی را از آن به اشتراک گذاشته است. طبق گفته او، فیلم جدید نحوه به قدرت رسیدن آدولف هیتلر را به تصویر کشیده و نشان می‌دهد طبقه اشرافی انگلیس چطور به او کمک کردند تا به خواسته‌اش برسد.

به خودم گفتم: «خیلی جالب است. دنیا نگران کمونیسم بود که ناگهان فاشیسم قدرت گرفت.» وقتی به شرایط حال و حاضر جهان نگاه می‌کنم [برایم یادآور همان برهه زمانی است]، همه توجه‌ها به یک سمت رفته و نگران یک موضوع هستند. وقتی همه هم و غمتان یک موضوع می‌شود، ممکن است اتفاق بدی در جای دیگری رخ دهد. باید این قصه تاریخی را به همه یادآوری کنیم. قسمت جدید The Traitor King نام دارد.

تمرکز قسمت دوم The King’s Man روی آدولف هیتلر دور از ذهن نبود؛ زیرا در صحنه پس از تیتراژ ابتدایی قسمت اول این شخصیت به تصویر کشیده شده بود. در ضمن، متیو وان گفته هنوز نسبت به فرمت The Traitor King مطمئن نبوده و نمی‌داند آن را در قالب فیلم یا سریال خواهد ساخت.

متیو وان همچنین ساخت قسمت سوم کینگزمن در سال آینده میلادی را تایید کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا