طراح ارشد God of War به استودیو The Initiative مایکروسافت پیوست

یک بازیساز بالا مرتبه‌ی دیگر به این استودیو پیوست

طراح ارشد God of War

طراح ارشد بازی God of War یعنی Erik Jakosen به استودیو تازه تاسیس The Initiative مایکروسافت برای ساخت بازی جدید آن‌ها پیوست.

رقابت بین کنسول‌های نسل بعد به نظر بسیار جالب و دیدنی خواهد شد. مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ استودیو‌های زیادی را خریداری کرد و از طرفی دیگر چند استودیوی جدید هم توسط این شرکت به تاسیس رسید. The Initiative یکی از تازه‌ترین استودیو‌هایی است که توسط مایکروسافت تاسیس شده ولی چیزی که این استودیو را مهم می‌کند افرادی هستند که در آن اشتغال دارند.

The Initiative مشغول ساخت یک بازی است که هیچ اطلاعاتی در خصوص آن منتشر نشده. Drew Murray یکی از طراحان این استودیو این بازی را یک اثر بلند پروازانه بیان کرده بود. حال این شرکت در آخرین استخدامی‌های خود طراح ارشد بازی God of War یعنی Erik Jakosen را به تیم خود اضافه کرده است. Erik Jakosen پیش از این به مدت پنچ سال در استودیو Santa Monica کار کرده بود.

پیش از او افراد زیادی به تیم The Initiative پیوسته بودند. از این افراد می‌توان به Tom Shepherd، یکی از کارگردانان سابق شرکت راکستار که به مدت 11 سال در Rockstar San Diego کار کرده بود اشاره کرد که در کارنامه‌ی خود اثاری مانند Red Dead Redemption، Grand Theft Auto V، Max Payne 3 و Midnight Club 3 را دارد. همچنین بیشتر کارمندان این شرکت از افرادی هستند که در بازی‌هایی مانند Uncharted ،Apex Legends و Anthem کار کرده بودند.

هیچ اطلاعاتی در خصوص بازی‌ای که The Initiative در حال توسعه آن هست، وجود ندارد و حتی با توجه به استخدام افراد مختلف هم نمی‌توان حدس زد که این استودیو در حال کار روی چه سبک یا فضایی است. ولی می‌توان گفت که، این عنوان اثر بسیار بزرگی برای مایکروسافت محسوب می‌شود که برای رقابت با استودیو ناتی داگ (یکی از مهم‌ترین استودیوهای زیرمجموعه شرکت سونی) تاسیس شده است.

نظر شما کاربران سرگرمی چیست؟ آیا The Initiative می‌تواند رقیب سرسختی برای ناتی داگ باشد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا