نامزدهای مراسم The Game Awards 2022 چه زمانی مشخص می‌شوند؟

رقابت جذابی در راه است


فهرست کامل اسامی نامزدهای مراسم The Game Awards 2022 طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

بدون هیچ شک و تردیدی، مراسم گیم اواردز یکی از مهم‌ترین رویدادهای حوزه ویدیو گیم به شمار می‌رود که هر ساله توسط آقای جف کیلی با محوریت رقابت و انتخاب بهترین بازی‌های سال در گروه‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف برگزار می‌شود. در همین راستا که زمان چندان زیادی به برگزاری دوره بعدی این مراسم باقی نمانده، ساعاتی پیش زمان اعلام اسامی نامزدهای آن نیز به طور رسمی مشخص شد.

بر اساس اعلام جف کیلی، فهرست کامل نازمزدهای مراسم گیم اواردز سال ۲۰۲۲ میلادی راس ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه، ۲۳ آبان به وقت ایران (۱۴ نوامبر) منتشر خواهد شد. با توجه به اینکه در طول سال جاری میلادی بازی‌های بزرگ و پرطرفداری نظیر کال آو دیوتی مدرن وارفر ۲، گاد آو وار رگناروک، هورایزن فوربیدن وست و Elden Ring روانه بازار شدند، انتظار می‌رود که شاهد رقابت تنگانگی در گروه بهترین بازی‌های سال خواهیم بود.

بعد از اعلام نامزدها، روند ثبت آرا آغاز می‌شود که، همزمان با برگزاری رویداد، برندگان هر گروه مشخص شده و جوایزی به توسعه دهندگان و شرکت‌های ناشر اعطا می‌شود. لازم به ذکر است که مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ در روز پنج‌شنبه، هشتم دسامبر به صورت حضوری و در سالن بزرگ مایکروسافت در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد. اگرچه جف کیلی به ساعت برگزاری این مراسم اشاره نکرده، اما بر اساس عادت، احتمالا این رویداد بامداد ۱۸ آذر ماه پخش می‌شود.

فارغ از اعلام اسامی برندگان هر گروه و تعیین بهترین بازی سال، در جریان گیم اواردز شاهد نمایش تریلرهای جدید از بازی‌های آینده و همچنین معرفی آثار جدیدی نیز خواهیم بود. البته، در حال حاضر فهرست کاملی از عناوین حاضر در این مراسم منتشر نشده، اما بر اساس گزارش‌ها، احتمال می‌رود که از بازی جدید استودیوی کوجیما پروداکشنز طی این رویداد به طور رسمی رونمایی شود.

رویداد گیم اواردز برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی برگزار شد که در مجموع نزدیک به چهار میلیون بیننده داشت. با این حال، به لطف تلاش‌های آقای جف کیلی و حمایت بازی‌سازان، این رویداد به مرور مورد توجه بازیکنان بیشتری قرار گرفت؛ به طوری که تعداد بازدیدکنندگان رویداد سال گذشته از مرز ۸۵ میلیون نفر عبور کرد. انتظار می‌رود که روند رو به رشد گیم اواردز همچنان ادامه داشته باشد و چه بسا ممکن است امسال شاهد ثبت رکورد جدیدی در این زمینه باشیم.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2022 چیست؟ به نظر شما، کدام یک از آثار در گروه بهترین بازی سال با یکدیگر رقابت می‌کنند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا