بیش از 45 میلیون نفر مراسم بهترین بازی سال ۲۰۱۹ تماشا کرده‌اند

۷۳ درصد بیشتر از سال گذشته!

مراسم بهترین بازی سال ۲۰۱۹ تماشا

بیش از ۴۵ میلیون نفر در جمعه‌ی هفته‌ی گذشته بیننده‌ی مراسم بهترین بازی سال ۲۰۱۹ (The Game Awards 2019) بودند و همین مسئله رکورد جدیدی را برای این برنامه جذاب به ثبت رسانده است.

بر اساس آمار رسمی که توسط جف کیلی، برگزارکننده‌ی این مراسم اعلام شده، TGA امسال توانسته 45.2 میلیون نفر بیننده داشته باشد و این رقم، ثابت می‌کند که این برنامه موفق شده تا نسبت به سال گذشته، 26.2 میلیون نفر بیننده‌های خود را افزایش دهد؛ به عبارتی دیگر می‌توان گفت که تعداد بیننده‌های مراسم بهترین بازی سال ۲۰۱۹ میلادی نسبت به سال گذشته با افزایش ۷۳ درصدی روبرو شده است که یک موفقیت بزرگ برای این رویداد به‌حساب می‌آید.

با این حال لازم به ذکر است که ۷.۵ میلیون نفر به‌صورت زنده و همزمان به پای تماشای این مراسم نشستند و ۲ میلیون نفر هم از طریق سرویس استریم توییچ و یوتیوب این رویداد را به‌صورت زنده دنبال کردند. با این تفاسیر، به جرات می‌توان مراسم The Game Awards 2019 را یکی از پربیننده‌ترین و محبوب‌ترین برنامه‌های سال جاری لقب داد.

میزبان و تهیه کننده‌ی این برنامه یعنی جف کیلی در رابطه با کسب چنین موفقیت بزرگی برای رویداد «بهترین بازی سال» اعلام کرد:

ما به اینکه طی ۶ سال گذشته همواره به رشد و پیشرفتمان ادامه داده‌ایم، افتخار می‌کنیم. کسب چنین رکوردی، نتیجه‌ی ترویج فرهنگ بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان است و این اعداد و ارقام از نقطه‌ای حاصل شده که برنامه‌ی ما به‌صورت زنده از ۵۰ پلتفرم پخش ویدیو برای مردم به نمایش گذاشته شده است.

 با وجود تایید بسیاری از بازی‌های جذاب و موردانتظار، بعید نبود که چنین رکورد شگفت‌انگیزی به ثبت برسد. از معرفی اولین بازی رسمی برای پلی‌استیشن ۵ یعنی Godfall گرفته تا رونمایی از کنسول نسل بعد مایکروسافت، Xbox Series X، از جمله عواملی هستند که باعث شدند تا چند میلیون نفر به پای رویداد انتخاب بهترین بازی سال ۲۰۱۹ بنشینند. علاوه بر این، اجرای برنامه‌های موزیکال در کنار رونمایی از انواع بازی‌ها و سخت‌افزارها و همچنین انتخاب بهترین بازی‌های سال، از دیگر عوامل موفقیت این برنامه به‌حساب می‌آید. با این حال، جف کیلی در پایان صحبت‌های خود ابراز امیدواری کرد که مراسم VGA بتواند سال به سال به رشد خود ادامه دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا