فیلم سینمایی روز چهاردهم به جشواره‌ی کلمبوس آمریکا راه یافت

شصت و هشتمین جشنواره جهانی فیلم کلمبوس به صورت آنلاین برگزار می‌شود

فیلم سینمایی روز چهاردهم به جشواره‌ی کلمبوس آمریکا راه یافت نیکان صبوری ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
روز چهاردهم جشواره‌ی کلمبوس

طبق گزارش‌ها، فیلم سینمایی ایرانی روز چهاردهم موفق به حضور در جشواره‌ی بین المللی فیلو و ویدیو کلمبوس شد.

فیلم سینمایی روز چهاردهم به کارگردانی و نویسندگی محمود ناظری و تهیه‌کنندگی عرفان قاسمپور تولید شده است. این اثر سینمایی تاکنون توانسته به رویداد‌ها و جشواره‌های بسیار زیادی راه یابد که از جمله آن‌ها می‌توان به حضور آن در فستیوال Global Nonviolent Film کشور آمریکا و برنده شدن بهترین تصویر در رویداد Glorious Movie Awards ایتالیا در سال ۲۰۱۹ میلادی اشاره کرد.

حال طبق گزارش‌های منتشر شده، فیلم سینمایی روز چهاردهم توانست به جشواره‌ی بین المللی فیلم و ویدیو کلمبوس واقع در کشور آمریکا راه پیدا کند. این عنوان ماجرای زنی به اسم الهه صبوری را روایت می‌کند که در منطقه گازی و صنعتی پارس جنوبی مشغول به کار است. او بعد از ترفیع درجه شغلی با مشکلات تازه‌ای روبه‌رو می‌شود؛ زیرا که همسر او در مورد کار کردن در عسلویه و زندگی در آن جا مخالفت می‌کند. حال الهه صبوری وارد دردسر تازه‌ای شده و باید بین شغل و خانواده‌اش یکی را انتخاب کند.

شصت و هشتمین جشنواره جهانی فیلم کلمبوس که قرار بود در ایالت اوهایو برگزار شود، به دلیل همه‌گیر شدن ویروس کرونا در جهان لغو شده و مانند بسیاری از رویداد‌های مربوط به صنعت فیلم و سریال، به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

از بازیگران فیلم سینمایی روز چهاردهم می‌توان به حضور مارال فرجاد، شهرام عبدلی، مهدی صبایی، شقایق نوروزی، سعید داخ، جلیل فرجاد و بهار صابری در نقش‌های اصلی و کلیدی فیلم اشاره کرد. این اثر هنری با حمایت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه فیلمبرداری شده است. در ادامه می‌توانید تصاویری از صحنه‌های فیلم را مشاهده کنید.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا