1%
  • 0/10

سری گلکسی اس ۲۴ در این چهار رنگ زیبا راهی بازار می‌شود

ساده اما در عین حال جذاب!

سری گلکسی اس ۲۴ در این چهار رنگ زیبا راهی بازار می‌شود ۰ ۲۶ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
گلکسی اس ۲۴ رنگ

سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس ۲۴ را در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا در چهار رنگ زیبا و جذاب به فروش برساند.

سری گلکسی اس ۲۴ قرار است دی ماه امسال، مثل همیشه در سه رنگ مختلف راهی بازار شوند. بنابراین این روزها تعداد خبرهایی که پیرامون آن‌ها منتشر می‌شود بسیار زیاد است. یکی از این خبرها در رابطه با رنگ سری گلکسی اس ۲۴ است و اینطور که پیداست، ظاهرا باید شاهد عرضه‌ی این محصولات در چهار رنگ مختلف باشیم.

دو مورد از این رنگ‌ها مشکی و گرافیتی هستند که با آن‌ها آشنایی داریم ولی دو رنگ بعدی، بنفش و زرد خواهند بود. در حال حاضر سری گلکسی اس ۲۳ در دو رنگ بنفش ملایم و لیمویی در دسترس قرار دارند که نمی‌توان این رنگ‌ها را بنفش یا زرد خطار کرد. گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن هم در یک رنگ بنفش تیره از راه رسیده که آن هم نمی‌تواند دقیقا درست باشد.

آخرین باری که سامسونگ از یک گوشی بنفش رونمایی کرد به سال ۲۰۲۱، یعنی به زمان رونمایی از سری گلکسی اس ۲۱ بر می‌گردد. اما آخرین باری که شاهد عرضه‌ی یک گوشی زرد از این شرکت بودیم، به دو سال قبل از تاریخ یادشده یعنی ۲۰۱۹ بر می‌گردد. جایی که سامسونگ تصمیم گرفت گلکسی اس ۱۰e را با رنگ زرد راهی بازار کند.

توجه داشته باشید که سری گلکسی اس ۲۴ قرار است فریم تیتانیومی داشته باشد. این یعنی برخلاف اپل که چنین فریمی را فقط به پرچم‌داران جدیدش از سری پرو محدود کرده،‌ سامسونگ ظاهرا تصمیم گرفته هر سه گوشی پرچم‌دارش از فریم سبک و در عین حال مقاوم بهره ببرند. همچنین پنل پشتی هم باید به گونه‌ای تغییر کند که با فریم تیتانیومی جدی هم‌خوانی داشته که فعلا چنین چیزی میسر نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments