تماشا کنید: سانحه موتورسواری، فیلمبرداری فیلم فلش را با اختلال مواجه کرد

اندی موسکیتی و چالش‌های بی‌پایان

اکانت توییتری The Flash Film News اخیرا دو ویدیو را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت که از یک سانحه در صحنه فیلمبرداری فیلم فلش ضبط شده‌اند.

پس از سال‌ها ماندن در برزخ تولید، اولین اقتباس سینمایی فلش سرانجام از چند هفته پیش جلوی دوربین رفت. کریستینا هادسون (Christina Hodson) که قبلا روی Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) کار کرده بود و اخیرا با سازندگان Batgirl همکاری کرد، فیلمنامه The Flash را نوشته است. اندی موسکیتی (Andy Muschietti) هم به عنوان کارگردان در ساخت مشارکت دارد. موسکیتی اصالتا آرژانتینی بوده و تجربه بالایی در ساخت آثار ترسناک دارد.

بری آلن با نقش‌آفرینی ازرا میلر (Ezra Miller) نخستین بار در Batman v Superman: Dawn of Justice حضور یافت و سپس در Justice League حاضر شده بود. او در فیلم اختصاصی خود که The Flash نامگذاری شده، به گذشته سفر می‌کند تا جلوی قتل مادرش را بگیرد. این اقدام نظم جهان هستی را به هم ریخته و باعث می‌شود شاهد حضور نسخه‌های مایکل کیتون (Michael Keaton) و بن افلک (Ben Affleck) بتمن باشیم. البته کاراکترهای حاضر در داستان به همین موارد خلاصه نشده و مخاطبان می‌توانند خود را برای ملاقات با سوپرگرل جدید با نقش‌آفرینی ساشا کایه (Sasha Calle) آماده کنند.

اکانت توییتری The Flash Film News به تازگی دو ویدیو را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته که از یک سانحه در صحنه فیلمبرداری فیلم فلش ضبط شده‌اند. ویدیو اول بدل بن افلک را نشان می‌دهد که سوار موتور بوده و قصد داشته از میان دو خودرو عبور کند. قرار بوده با نزدیک شدن بدلکار هر دو خودرو کنار کشیده شوند اما یکی از خودروها سر جای خود باقی ماند تا شاهد یک تصادف باشیم. خوشبختانه برای بدلکار اتفاقی رخ نداد اما ظاهرا بخش جلویی موتور آسیب جدی دید. دیگر ویدیویی که منتشر شده، به همین صحنه تعلق داشته و این بار برداشت به صورت کامل و بدون مشکل ضبط می‌شود.

نخستین باری نیست که یک سانحه موتورسواری حین فیلمبرداری فیلم فلش رخ می‌دهد. چند روز پیش یکی از فیلمبرداران سوار بر موتور پشت سر بدلکار حرکت می‌کرد که ناگهان تعادل خود را از دست داد و با موتور جلویی تصادف کرد. در پی این اتفاق، به سرعت به آمبولانس خبر داده شد تا به بیمارستان یابد. استودیو وارنر اخیرا یک بیانیه رسمی منتشر و به واسطه آن اعلام کرد حال فیلمبردار مساعد بوده و هیچ گونه صدمه جدی‌ای ندیده است. استودیو آمریکایی همچنین در متن خود تاکید داشت اهمیت ویژه‌ای برای سلامت دست‌اندرکاران قائل است.

سانحه‌ها حالا بخش جداناپذیری از فیلمبرداری آثار ابرقهرمانی و اکشن به شمار می‌روند. به همین دلیل، به جای بازیگران اصلی از بدلکاران استفاده می‌شود تا احتمال آسیب‌دیدگی یا هر نوع اتفاق ناگواری کاهش یابد. به هر حال، بدلکاران فعالیت ورزشی زیادی داشته و از بدن آماده‌ای برخوردار هستند.

در انتها، شایان ذکر است اولین اقتباس سینمایی فلش در تاریخ ۱۳ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا