تصاویر جدید پشت صحنه The Flash عمارت وین را نشان می‌دهند

این اثر اواخر سال آینده از راه می‌رسد

تصاویر جدید پشت صحنه The Flash عمارت وین را نشان می‌دهند سورنا رضایی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر جدید پشت صحنه The Flash

اکانت DCVERSO که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت دارد، ساعاتی قبل تصاویر جدید پشت صحنه The Flash را با محوریت عمارت وین منتشر کرد.

بری آلن با نقش‌آفرینی ازرا میلر (Ezra Miller) نخستین بار در Batman v Superman: Dawn of Justice به صورت بسیار کوتاه معرفی شد تا فیلم اختصاصی‌اش را در سال ۲۰۱۸ میلادی دریافت کند. پس از نمایش Justice League در سال ۲۰۱۷، تغییرات گسترده‌ای در برنامه‌ریزی‌های وارنر و دی‌سی فیلمز به وجود آمد؛ برنامه‌ریزی‌هایی که چندین بار تغییر کردند. نتیجه این تغییرات، تاخیرهای مداوم در تاریخ اکران The Flash و همچنین جدا شدن تعدادی از دست‌اندرکاران از پروژه بود. در حال حاضر، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) روی صندلی کارگردانی نشسته و فیلمبرداری هم آغاز شده است. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، فیلمنامه تمرکز ویژه‌ای روی مولتی‌ورس دارد.

در یک برهه زمانی شایعه شده بود به لطف تمرکز فیلمنامه روی مولتی‌ورس، طرفداران دی‌سی حین تماشای The Flash با نسخه‌های بن افلک (Ben Affleck) و مایکل کیتون (Michael Keaton) بتمن ملاقات می‌کنند. افلک اخیرا در نقش بروس وین ظاهر شده و کیتون هم اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۸۰ میلادی به عنوان میلیاردر عیاش جلوی دوربین رفته بود. پس از اینکه شایعه‌ها به صورت رسمی تایید شدند، طرفداران امیدوار شده‌اند اطلاعاتی از سرگذشت بتمن کیتون به اشتراک گذاشته شود؛ زیرا خط داستانی او شامل دو فیلم Batman و Batman Returns شده و بدون یک جمع‌بندی به انتها رسید.

اکانت DCVERSO که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت می‌کند، اخیرا تصاویر جدید پشت صحنه The Flash را منتشر کرد. این عکس‌ها تعدادشان به رقم ۳ رسیده و کاخ خانوادگی برلی را نشان می‌دهد که برای ضبط صحنه‌های مربوط به عمارت وین مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اگرچه هیچ کدام از بازیگران یا دست‌اندرکاران در عکس‌ها دیده نمی‌شود، کامیون شرکت وارنر قابل‌مشاهده است. برخی از عوامل تولید را هم می‌توان دید که مشغول کار بوده و قصد دارند محیط بیرونی کاخ را برای فیلمبرداری آماده کنند. کاخ برلی در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده و نمادی از دوران ویکتوریایی به شمار می‌رود. طی دو قرن گذشته محیط‌های داخلی کاخ تغییرات زیادی داشته‌اند اما نمای بیرونی‌اش دست‌نخورده باقی مانده است. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

تیم برتون (Tim Burton) کارگردان Batman و Batman Returns بوده است. او برای نمای خارجی عمارت وین از کاخ نبورث واقع در انگلستان و برای نمای خارجی کاخ وین هم از کاخ هتفیلد واقع در انگلستان استفاده کرد. باید منتظر ماند و دید اندی موسکیتی و تیمش تمامی صحنه‌های مربوط به عمارت وین را در کاخ خانوادگی برلی ضبط می‌کنند یا سیاستی شبیه به برتون را در پیش خواهند گرفت. بد نیست بدانید کاخ برلی در گذشته برای ضبط صحنه‌هایی از The Crown ،Elizabeth: The Golden Age The Da Vinci Code و Top Gear مورد استفاده قرار گرفته بود.

اگرچه عمارت وین یکی از لوکیشن‌های مهم The Flash نخواهد بود، تصاویر جدید پشت صحنه The Flash باعث شده طرفداران نسبت یک موضوع اطمینان بیشتری پیدا کنند: تمرکز بخشی از فیلمنامه روی بتمن مایکل کین. به هر حال این نسخه از بتمن همچنان طرفداران فراوانی در سراسر جهان دارد. در پایان، لازم به ذکر است اولین فیلم اختصاصی فلش در تاریخ ۱۳ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا