#مهسا_امینی

فروشگاه Epic Games از ۲۷ آذر حراج خود را آغاز می‌کند

تا ۷۵ درصد تخفیف را تجربه کنید

فروشگاه Epic Games

کم کم به سال نو میلادی نزدیک می‌شویم،‌ به همین خاطر فروشگاه‌های مختلفی در سراسر دنیا روی محصولات و تعرفه‌های خود تخفیف می‌گذارند. فروشگاه Epic Games هم قرار است حراج خود را از تاریخ ۱۷ دسامبر آغاز کند.

فروشگاه اپیک گیمز یکی از لانچرهای موفق در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی است که یکی از دلایل محبوبیتش، رایگان کردن بازی‌های مختلف و متعدد در طول هفته است؛‌ به همین واسطه در این چند وقت توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند و به رقیبی سر سخت برای لانچر استیم تبدیل شود. طبق آخرین اعلامیه‌ی Epic Games باید منتظر شروع تخفیفات خوب و مناسبی در تاریخ ۲۷ آذر مصادف با ۱۷ دسامبر میلادی باشیم،‌ اپیک گیمز حتی به تخفیفات ۷۵ درصدی خود در روزهای آتی اشاره داشته است، اما تا به الان اطلاعیه‌ای در مورد اینکه چه بازی‌های تخفیف خواهند خرد منتشر نکرده است.

فروشگاه Epic Games مانند سال گذشته قرار است هر روز یک عدد بازی را به طور رایگان در دسترس کاربران برای تجربه قرار دهد؛ از این رو از ۲۷ آذر تا دو هفته‌ی آینده یعنی تا روز پنجشنبه ۱۱ دی مصادف با ۳۱ دسامبر، می‌توانید این بازی ها را دانلود کنید و به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید.

اگر تا شروع شدن حراجی اپیک گیمزی، اثری برای تجربه ندارید،‌ این فرصت را دارید که از 2 بازی رایگانی که Epic Games این هفته در دسترس قرار داده است،‌ بهره‌مند شوید. این دو بازی Tyranny – Gold Edition و Pillars of Eternity: Definite Edition هستند که در سبک نقش‌آفرینی می‌توانند تجربه‌ی معقول و با کیفیتی را برای طرفداران سبک نقش‌آفرینی به ارمغان بیاورند.

دیشب مراسم بهترین بازی سال The Game Awards 2020 برگزار شد و در این رویداد بهترین بازی‌های سال در بخش‌های مختلف انتخاب شدند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا