#مهسا_امینی

سازنده‌ی The Elder Scrolls 6 اطلاعات جدیدی را از این بازی منتشر کرد

تمرکز کمتری روی المان‌های جهان باز وجود دارد

بازی The Elder Scrolls 6

به تازگی سازنده‌ی عنوان مورد انتظار The Elder Scrolls 6 توضیحاتی درمورد این بازی جهان‌باز ارائه کرده است.

با وجود آن‌که زمان نسبتا زیادی تا عرضه‌ی بازی The Elder Scrolls 6 باقی مانده، اما طرفداران فرنچایز Elder Scrolls برای آن هیجان‌زده هستند و می‌خواهند درمورد این عنوان ماجراجویی بیشتر بدانند. احتمالا این عنوان قرار است برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود. البته، ممکن است توسعه‌دهندگان برای انتشار این عنوان برای نسل هشتم هم برنامه‌هایی داشته باشند. از سوی دیگر، عده‌ای عقیده دارند سیاست‌های جدید بتزدا و خریداری این شرکت توسط مایکروسافت، می‌تواند بر پلتفرم‌های مقصد تاثیرگذار باشد.

سازنده‌ی The Elder Scrolls VI، تاد هاوارد (Todd Howard)، می‌گوید قصد دارد از عناصر جهان‌باز این بازی مورد انتظار بکاهد. البته دست‌یابی به این هدف کار چندان سختی نیست و این سازنده ترجیح می‌دهد روی المان‌های دیگر تمرکز داشته باشد. او علاقه‌مند است که بازیکنان The Elder Scrolls 6 بتوانند فعالیت بیشتری در بازی داشته باشند. این صحبت تاد هاوارد به معنی این نیست که Elder Scrolls 6 فاقد عناصر جهان‌باز است، بلکه ویژگی بارز این بازی قرار نیست open-world بودن آن باشد.

این‌طور که تاد هاوارد می‌گوید، او تمام انرژی خود را برای این اثر بتزدا گذاشته است تا اثری متفاوت از فرنچایز The Elder Scrolls VI خلق کند. او قصد دارد تجربه‌ی نسبتا جدیدی از این سری جذاب را به کاربران ارائه کند تا این بازی جدید تا سال‌ها بعد جزو عناوین پرطرفدار باقی بماند.

لازم به ذکر است که مدتی پیش این توسعه‌دهنده‎‌ی ویدیوگیم اعلام کرد حداقل تا چند سال آینده خبری از رونمایی یا خبر جدید از بازی The Elder Scrolls VI نخواهد بود و شرکت بتزدا به طور کامل تمرکز خود را روی توسعه‌ی عنوان Starfield گذاشته است. با توجه به طولانی شدن روند ساخت عنوان استارفیلد، احتمالا سال ۲۰۲۲ میلادی زودترین زمان ممکن برای عرضه‌ی آن خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا