1%
  • 0/10

کارگردان جدید فیلم The Division محصول Netflix مشخص شد

یک اقتباس سینمایی دیگر بر اساس بازی‌های ویدئویی

کارگردان جدید فیلم The Division محصول Netflix مشخص شد ۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان جدید فیلم The Division

راوسون مارشال تربر، کارگردان فیلم‌هایی از جمله Skyscraper ،Central Intelligence و Red Notice، به تازگی به عنوان کارگردان جدید فیلم The Division محصول شبکه‌ی Netflix معرفی شده است. جیک جیلنهال و جسیکا چستین از بازیگران این اثر مورد انتظار هستند.

بازی Tom Clancy’s The Division که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، اگرچه در زمان عرضه‌ی خود حاشیه‌های زیادی به همراه داشت و به دلیل افت گرافیکی نسبت به تریلرهای معرفی، از سوی بازیکن‌ها با واکنش‌های منفی‌ای روبه‌رو شد، اما با اینحال بازهم می‌توان از لحاظ تجاری آن را جزو بازی‌های موفق شرکت Ubisoft در نسل قبلی به حساب آورد. این بازی در گذر زمان و به لطف پشتیبانی‌های توسعه‌دهندگان، کم کم توانست تا محبوبیتی به دست آورد و اکنون از جامعه‌ی طرفداری بسیار قوی‌‌ای برخوردار است. در سال ۲۰۱۹ نیز یک دنباله با نام The Division 2 برای این بازی عرضه شد که آن هم با موفقیت تجاری همراه بود.

پس از عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۱۶، شرکت Ubisoft تصمیم گرفت تا یک اقتباس سینمایی را از این بازی تولید کند و در همان سال، جیک جیلنهال و جسیکا چستین به عنوان بازیگران اصلی این فیلم معرفی شدند. سپس در سال ۲۰۱۷ استیون گیگان، کارگردان فیلم‌های Syriana‌ ،Gold و Dolittle و نویسنده‌ی بازی Call of Duty: Ghosts، کارگردانی این پروژه را بر عهده گرفت. او البته چند ماه بعد از این پروژه جدا شد و هدایت این فیلم به دیوید لیچ، کارگردان فیلم‌های John Wick ،Deadpool 2 و Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw سپرده شد.

در نمایشگاه E3 2019 شرکت Ubisoft اعلام کرد که ریف جودکینز، یکی از نویسندگان سریال Marvel’s Agents of SHIELD، نگارش فیلمنامه‌ی فیلم The Division را بر عهده گرفته و همچنین حق پخش آن توسط سرویس اشتراکی Netflix خریداری شده است. دیوید لیچ بعدا درگیر ساخت فیلم اکشن Bullet Train با بازی برد پیت شد، بنابراین تصمیم گرفت تا از کارگردانی این اثر کناره‌گیری کند. اکنون به تازگی کارگردان جدید فیلم The Division معرفی شده است.

اخیرا اعلام شده که راوسون مارشال تربر، کارگردانی جدید فیلم The Divsion خواهد بود. او در گذشته فیلم‌هایی مانند Skyscraper ،Central Intelligence و Red Notice را کارگردانی کرده است و سابقه‌ی خوبی در ساخت فیلم‌های اکشن همراه با لحن طنز دارد، البته هنوز مشخص نشده است که فیلم The Division قرار است یک اثر کاملا جدی باشد یا که در خود عناصر طنز نیز دارد.

فیلم The Division درباره‌ی یک بیماری همه‌گیر است که از طریق پول کاغدی گسترش پیدا می‌کند. این بیماری که با نام آنفولانزای دلار شناخته می‌شود، از جمعه‌ی سیاه آغاز شده و میلیون‌ها نفر را به کام مرگ می‌کشاند. از آن جایی که تعداد از بزرگترین شهرهای جهان برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری قرنطینه شده‌اند، یک گروه با نام Strategic Homeland Division یا به اختصار The Division شکل می‌گیرد که وظیفه دارد هرج و مرج را از بین ببرد. البته این داستان مربوط به بازی‌هاست، اما انتظار می‌رود که این فیلم نیز خط داستانی مشابهی با بازی‌ها را دنبال کند.

فیلم The Division در کنار آثاری چون Sonic the Hedgehog 2 ،Mortal Kombat ،Resident Evil و سریال‌های The Last of Us و Halo از آثار مورد انتظار اقتباسی از بازی‌های ویدئویی است. هنوز تاریخ انتشار این فیلم مشخص نیست، اما انتظار می‌رود تا پایان سال جاری میلادی مراحل تولید و فیلمبرداری آن آغاز شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments