حالت جدید بازی The Division 2 معرفی شد | هم تک‌نفره و هم دونفره!

آیا جای خالی حالت Endgame بالاخره پر می‌شود؟

حالت جدید بازی The Division 2 معرفی شد | هم تک‌نفره و هم دونفره! سورنا رضایی ۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
حالت The Summit برای بازی The Division 2

استودیوی مسیو اینترتینمنت در جریان قسمت اخیر لایو استریم خود که ساعاتی قبل پخش شد، از حالت The Summit برای بازی The Division 2 رونمایی کرد.

در پی موفقیت‌های The Division، شرکت یوبیسافت با همکاری استودیوی مسیو اینترتینمنت نسخه‌ی دوم این سری را تحت عنوان The Division 2 برای دارندگان پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داد. اگرچه این عنوان اکشن و نقش‌آفرینی توانست به واسطه‌ی بهبودهایش در مقایسه با قسمت اول بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کند اما همچنان ضعف‌هایی دارد که نمی‌توان به راحتی نادیده‌شان گرفت. یکی از قابل‌توجه‌ترین نقاط ضعف، نبود حالت Endgame یا مشابه آن است تا ارزش تکرار بازی بالا برود. اینطور که به نظر می‌رسد، تیم توسعه‌ی بازی به انتقادها گوش کرده و قصد اضافه کردن حالت تازه‌ای را دارد.

مسیو اینترتینمنت به صورت ماهانه یک لایو استریم برگزار کرده و درباره‌ی موضوعات مختلف صبحت می‌کند. این استودیوی سوئدی در جریان لایو استریم اخیر خود از حالت The Summit برای بازی The Division 2 رونمایی کرد که شباهت غیرقابل‌انکاری با حالت Underground برای The Division دارد. در حالت The Summit، کاربر در طبقه‌ی همکف یک آسمانخراش قرار گرفته و ماموریت او کشتن تمامی دشمنان حاضر در هر طبقه و رسیدن به طبقه‌ی ۱۰۰ ام است. در ضمن، هر ۱۰ طبقه کاربر باید به نبرد با یک باس فایت برود. کاربر همچنین می‌تواند این ماموریت را به تنهایی یا به همراه دوستان خود به سرانجام برساند. نکته‌ای که باعث شده تا حالت The Summit ارزش تکرار بالایی داشته باشد، به نحوه‌ی طراحی آن مربوط می‌شود. طبق اعلام سازندگان، دشمنان و دیگر چالش‌های موجود در هر طبقه به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. از همین رو، کاربر در هر بار تجربه‌ی متفاوتی خواهد داشت.

کاربران The Division 2 از زمان عرضه‌ی این بازی در مارس سال گذشته‌ی میلادی خواهان اضافه شدن حالتی شبیه به Underground یا Survival بوده‌اند. با این حال، مسیو اینترتینمنت در سال نخست انتشار تمرکز خود را روی تولید و اضافه کردن ماموریت‌هایی قرار دارد که داستان را بسط می‌دادند. برای مثال، می‌توان به Warlords of New York اشاره کرد که مارس امسال منتشر شد. اگرچه این محتوای الحاقی از کیفیت بالایی برخوردار بود و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد اما هرگز نتوانست عطش طرفداران برای حالتی شبیه به Underground یا Survival را خاموش کند. در ضمن، معرفی حالت The Summit به هیچ وجه غیرمنتظره نبوده است. عده‌ای از کاربران با بررسی فایل‌های بازی در ماه مه موفق شده بودند به اطلاعاتی از محتواهای آینده دست پیدا کنند که تعدادی از آن‌ها به حالتی تحت عنوان Skyscraper اشاره داشتند.

کاربران با انجام بررسی‌های بیشتر متوجه شدند تیم توسعه در حال کار روی حالتی شبیه به Underground در The Division است؛ حالتی که حالا می‌دانیم رسما The Summit نام دارد. در ضمن، استودیوی مسیو اینترتینمنت در جریان لایو استریم اخیر خود هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار رسمی نداشت اما گفت The Summit از فردا به صورت آزمایشی برای دارندگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Division 2 در دسترس قرار می‌گیرد. با این حال، انتظار می‌رود طی هفته‌های آتی برای تمامی کاربران منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا