عرضه‌ی The Dark Pictures: Little Hope با تاخیر همراه است

زور کرونا به داستان‌های ترسناک جادوگران می‌چربد

عرضه‌ی The Dark Pictures: Little Hope با تاخیر همراه است مهسا سپاهی ۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی The Dark Pictures: Little Hope

استودیوی Supermassive Games به همراه Bandai Namco اعلام کردند انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope با تاخیر همراه خواهد بود.

بازی Man of Medan که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، اولین بازی از آنتولوژی The Dark Pictures محسوب می‌شود که در سبک فیلم تعاملی ساخته شده است. عنوان بعدی این سری، Little Hope نام دارد و قرار است هیجان تازه‌ای را به مخاطبانش انتقال دهد. محتوای این بازی از شهر اندور و داستان‌های قدیمی جادوگران الهام گرفته و در محله‌ی عجیب و غریبی به‌نام Little Hope اتفاق می‌افتد.

توسعه‌دهندگان بازی Little Hope یعنی استودیوی سوپرمسیو گیمز و بندای نامکو اعلام کرده‌اند عرضه‌ی این عنوان ترسناک با تاخیر همراه است. قبل‌تر سازندگان وعده‌ی انتشار این بازی را در تابستان سال جاری داده بودند، اما به‌نظر می‌رسد تاثیرات شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و قرار است عرضه‌ی Little Hope به زمان دیگری موکول شود.

از زمانی که کرونا در ماه مارس شیوع پیدا کرد، ۲۰۰ نفر از اعضای قوی سوپرمسیو گیمز از خانه مشغول به کار شدند. در حال حاضر هم ما به طور موفقیت‌آمیز از خانه در حال کار کردن هستیم، به همراه بقیه‌ی تیم که قول رساندن بهترین بازی ممکن را به ما داده‌اند. با این وجود باید بگویم Little Hope که قرار بود در تابستان منتشر شود، حالا در پاییز ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. اولویت ما آن است که مردم را در امنیت کامل قرار دهیم و این شامل خدمه‌ی صحنه و بازیگران می‌شود که استعداد زیادی دارند. چنین مسئله‌ای در مورد سایر افراد مستعدی که ما را در مسیر توسعه‌ی این بازی همراهی کردند هم صدق می‌کنند.

طبق گفته‌‌های توسعه‌دهندگان، بازی ترسناک و فیلم تعاملی The Dark Pictures Anthology: Little Hope در پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا