اطلاعات جدیدی از The Dark Pictures: House of Ashes منتشر شد

وقایع بازی در عراق و معابد مربوط به سومریان رخ خواهد داد!

اطلاعات جدیدی از The Dark Pictures: House of Ashes منتشر شد سینا توسلی ۰ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
اطلاعات House of Ashes

قسمت بعدی سری بازی‌های The Dark Pictures Anthology، با عنوان House of Ashes، یک بازی ترسناک است که در زمان جنگ عراق اتفاق می‌افتد. این عنوان قرار است سال آینده منتشر شود.

تیتراژ پایانی جدیدترین بازی این سری با نام The Dark Pictures Anthology: Little Hope، اطلاعاتی راجب قسمت بعدی آن فاش می‌کند. از اطلاعاتی که از تیتراژ جمع آوری شده می‌توان دریافت که Ashley Tisdale (بازیگر آمریکایی)، ستاره اصلی House of Ashes است و داستان و اتفاقات بازی در جریان جنگی رخ می‌دهد. استودیوهای Bandai Namco Entertainment Europe و Supermassive Games امروز اعلام کردند که داستان در زمان جنگ عراق در سال ۲۰۰۳ میلادی اتفاق می‌افتد.

در یک بیانیه مطبوعاتی درباره عنوان House of Ashes آمده است: “عراق، سال ۲۰۰۳؛ با کاهش یافتن درگیری‌ها، Rachel King، مامور میدانی CIA، در حمله به تاسیسات زیرزمینی سلاح‌های شیمیایی در سایه کوه‌های زاگرس، به یک واحد نظامی نخبه می‌پیوندد.”

هنگامی که ریچل کینگ و یگانش به نقطه عملیات می‌رسند، توسط یک گشت محلی، به رهبری شخصی با نام سلیم عثمان، غافلگیر شده و درگیر می‌شوند. در جریان درگیری زمین لرزه‌ای رخ می‌دهد و هر دو طرف درون گودال‌هایی که بر اثر زلزله ایجاد شده پرتاب شده و در ویرانه‌های یک معبد سومری دفن می‌شوند. درون تاریکی زیر صحراهای شبه‌ جزیره عربستان، موجوداتی شیطانی برمی‌خیزند؛ موجوداتی باستانی و غیرقابل توقف که شکار خود را آغاز می‌کنند.

مانند بازی‌های قبلی این فرنچایز، در عنوان House of Ashes، شما در تلاش برای کشف رمز و راز پشت این معبد سومری هستید و باز هم تصمیم‌گیری‌های شما نتیجه‌ی داستان را دستخوش تغییر می‌کند. همچنین طی روند داستان، احتمال زیادی وجود دارد که افراد زیادی به واسطه تصمیمات شما کشته شوند!

مدیر عامل استودیوی Supermassive Games، پیت ساموئلز (Pete Samuels) گفت:

ما برای معرفی سومین بازی The Dark Pictures Anthology بسیار هیجان زده هستیم. مانند داستان‌های قبلی، House of Ashes با پیچ و تاب‌های منحصر به فرد خود داستان و شخصیت‌های جدیدی را برای بازیکنان به تصویر خواهد کشید.

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes در سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا