کارگردان خلاق استودیو اینسامنیاک گیمز درباره جهان بازی Spider-Man 2 صحبت کرد

دو برابر بزرگ‌تر از عناوین پیشین

جهان بازی Spider-Man 2

به‌دنبال رونمایی از ماجراجویی بعدی پیتر و مایلز در رویداد پلی استیشن، برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان خلاق استودیو اینسامنیاک گیمز بیشتر به جزئیات جهان بازی Spider-Man 2 پرداخته است.

ماه گذشته اولین گیم‌پلی دنباله اسپایدرمن در جریان رویداد پلی استیشن به نمایش درآمد و ضمن معرفی ویژگی و مکانیک‌های جدید مانند Super Slingshot و Web Wings، نگاهی به گجت‌های جدید مایلز و قدرت‌های منحصربه‌فرد لباس سیمبیوتی پیتر داشت. خوشبختانه رونمایی‌های هیجان انگیز به این گیم‌پلی دوازده دقیقه‌ای ختم نشد، چراکه برایان اینتیهار در مصاحبه با رسانه ژاپنی Famitsu، رسما تایید کرد که نقشه بازی از نظر ابعاد دو برابر عناوین پیشین است.

اکنون به‌دنبال مشخص شدن تاریخ عرضه و محتوای پیش فروش، اینتیهار در مصاحبه‌ای جدید با وب‌سایت IGN کمی بیشتر درباره مناطق جدید جهان بازی Spider-Man 2 صحبت کرده است. او ابتدا بروکلین و کوئینز را با نیویورک مقایسه کرد و سپس از بهبود یافتن سیستم جابجایی به‌منظور کاوش راحت‌تر در نقشه عظیم‌الجثه بازی گفت.

این دو منطقه جدید عمدتا مسکونی هستند و به اندازه منهتن آسمان‌خراش‌های زیادی ندارند، بنابراین حال و هوای کاملا متفاوتی با بخش منهتن خواهند داشت. از طرفی، ما موقعیت‌ها و رویدادهای غیرقابل پیش‌بینی و غافلگیر کننده‌ای را برای شما در نظر گرفتیم که در عناوین پیشین مشاهده نکرده‌ بودید، مانند تعقیب و گریزی که در گیم‌پلی رویداد پلی استیشن نمایش داده شد. همچنین با بهبود مکانیک جابجایی، مانند افزایش سرعت تار زدن و اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی مانند Web Wings و Super Slingshot، بازیکنان می‌توانند با سهولت بیشتری در نقشه عظیم‌الجثه بازی تار بزنند.

خوشبختانه بروکلین و کوئینز تنها مناطق جدیدی نیستند که به نقشه بازی اضافه شدند، چراکه در صفحه پیش فروش Spider-Man 2 در شعبه نیوزیلند فروشگاه پلی استیشن ضمن اشاره به قابلیت‌های بازی، به وجود جزیره کنی نیز اشاره شده است. صرف نظر از حقیقت داشتن این موضوع، اضافه شدن مناطق کاملا جدید به نقشه اصلی بدون شک تغییر خوشایندی است، زیرا طرفداران می‌توانند معنای واژه جهان باز را بهتر درک کنند.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر سال جاری (۲۸ مهر سال ۱۴۰۲) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا