تاریخ اکران فیلم The Conjuring 3 هم با تاخیر مواجه شد

مطابق انتظار، اکران فیلم تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

تعویق اکران The Conjuring 3

بر اساس اعلام شرکت برادران وارنر، اکران فیلم  The Conjuring 3 به تعویق افتاده است.

شیوع کووید-۱۹ یا ویروس کرونا، منجر به مختل شدن روند ساخت و اکران بسیاری از محصولات سینما در جهان شده است. به دنبال همین جریان، استودیو برادران وارنر اعلام کرد که سومین قسمت از مجموعه‌ی The Conjuring که در ابتدا قرار بود تا در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۱ شهریور ۱۳۹۹) اکران شود، با تاخیر مواجه شده است. بر این اساس، تاریخ فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It روز ۴ ژوئن ۲۰۲۱ (۱۴ خرداد ۱۴۰۰) خواهد بود و این فیلم در تاریخ اعلام شده به صورت رسمی روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

جالب است بدانید که قرار بود که فیلمبرداری Conjuring 3 در ماه آپریل و مراحل پسا-تولید هم بعد از اتمام فیلمبرداری آغاز شود تا در تاریخ قبلی تعیین شده، شاهد اکران فیلم باشیم. اما با شیوع گسترده‌ی کرونا، سازندگان هیچ راه حلی برای شروع فیلمبرداری در زمان تعیین شده پیدا نکردند و زمان فیلم‌برداری بیشتر از حد انتظار زمان برد. همین موضوع سبب شد تا شاهد به تعویق افتادن اکران فیلم تا چیزی حدود ۹ ماه دیگر باشیم. در رابطه با تاخیرهای فیلم‌های بزرگ، توبی امریک (Toby Emmerich)، سخنگوی شرکت برادران وارنر اعلام کرد که آنها با این کار قصد دارند تا در فضایی امن و با خیالی آسوده فیلم‌های خودشان را روی پرده‌های سینما ببرند.

پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) و ورا فارمیگا (Vera Farmiga) برای هنرنمایی در نقش اد و لورن وارن به فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It باز خواهند گشت. مطابق گفته‌ی دیوید مک‌گولدریک، نویسنده‌ی فیلم، در The Devil Made Me Do It شاهد یک Conjuring بسیار متفاوت نسبت به دو قسمت قبلی از این مجموعه خواهیم بود. او در صحبت‌های خودش اعلام کرد که در این فیلم از فرمول‌های جدیدی استفاده کرده‌اند تا شاهد مرحله‌ی جدیدی از القای ترس به مخاطب باشیم. در نهایت باید دید که سومین قسمت از سری «احضار» چه عملکردی از خودش به جای خواهد گذاشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا