تماشا کنید: آخرین تریلر The Conjuring 3 منتشر شد

چیزی به عرضه‌ی این فیلم نمانده!

کمپانی Warner Bros. Pictures بالاخره آخرین تریلر فیلم موردانتظار The Conjuring: The Devil Made Me Do It ساخته‌ی Michael Chaves را منتشر کرد. این فیلم روز ۱۴ خرداد (مصادف با ۴ ژوئن) در سینما‌ها و HBO Max نمایش داده می‌شود.

این ویدئو شامل صحنه‌هایی جدید است و همجنین نمایان‌گر کارکتر اد وارن (با بازی پاتریک ویلسون) خواهد بود که در صحنه‌ای دلهره‌آور، با موجودی شوم رو به رو می‌شود.

فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It پیرامون مسائلی مثل قتل، وحشت و یک شیطان که اد و لورین وارن را شوکه می‌کند، شکل می‌گیرد. این پرونده یکی از حساس‌ترین پرونده‌های این دو کارآگاه مسائل فراطبیعی محسوب می‌شود. فیلم با یک مبارزه برای روح یک پسر جوان شروع خواهد شد و این دو کارآگاه صحنه‌هایی می‌بینند که هیچوقت تا پیش از آن، ندیده بودند و همچنین متوجه می‌شوند که یک فرد متهم به قتل، برای دفاع از خود، متوسل به قبول تسخیر توسط یک شیطان شده است!

سومین نسخه‌ی فیلم The Conjuring شاهد بازگشت پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا در نقش‌های اد و لورین وارن خواهد بود. این دو بازیگر پیش از این در Annabelle Comes Home بازی کرده بودند. همچنین بازیگرانی مثل روایری اوکانر، سارا کاترین هوک و جولیان هیلارد نیز در این فیلم حضور دارند.

فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It توسط آقای مایکل چاوز (The Curse of La Llorona) کارگردانی شده است. همچنین سناریوی این فیلم نیز توسط David Leslie Johnson-McGoldrick نوشته شده است که فیلم‌های کانجرینگ ۲ و آکوامن را در کارنامه‌ی خود می‌بیند. داستان این فیلم توسط جیمز وان و David Leslie Johnson-McGoldrick نوشته شده است. لازم به دکر است که این فیلم، اولین فیلم از مجموعه‌ی کانجرینگ خواهد بود که توسط جیمز وان کارگردانی نشده است. تهیه‌کنندگان اجرایی این فیلم، ریچارد برنر، دیو نوسترادتر، ویکتوریا پالمری، مایکل کلیر، جودسون اسکات، میشل موریسی، جیمز وان و پیتر سافران نام دارند.

نظر شما در مورد فیلم The Conjuring 3 چیست؟ آیا می‌تواند موفقیت‌های دو فیلم قبلی را تکرار کند و مخاطبان را باری دیگر از ترس میخکوب کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا