1%
  • 0/10

بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس معرفی شدند

شایعه‌ها حقیقت داشتند

بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس معرفی شدند ۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس

شرکت سونی ساعاتی قبل فهرست بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس را منتشر کرده که طبق معمول سه عنوان را شامل می‌شود.

همان‌طور که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سپتامبر انتظار می‌رفت، سونی از فهرست بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن رونمایی کرده است. طبق بیانیه‌ای که در وب سایت رسمی PlayStation قرار گرفته، مشترکان پلی استیشن پلاس می‌توانند از تاریخ ۱۱ مهر (مصادف با ۳ اکتبر) الی ۱۵ آبان (مصادف با ۶ نوامبر) سه بازی The Callisto Protocol ،Farming Simulator 22 و Weird West را بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه اضافی دریافت کنند.

بازی‌های The Callisto Protocol ،Farming Simulator 22 و Weird West تنها برای مشترکان اسنشال نبوده و مشترکان اکسترا و پریمیوم هم می‌توانند آن‌ها را در بازه زمانی اعلام شده دریافت کنند. در ضمن، دو روز پیش رسانه Dealabs لیست بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس را به درستی لو داده بود. اینطور که بنظر می‌رسد، کاربران پلی استیشن باید به لو رفتن لیست بازی‌های ماهانه پلی استیشن پلاس قبل از اعلام رسمی عادت کنند زیرا اولین بار نیست که چنین اتفاقی می‌افتد.

The Callisto Protocol یک بازی سوم شخص بوده و در زیرژانر ترس و بقا قرار می‌گیرد. داستان درباره کاپیتان فضاپیمایی است که پس از سقوط در یک قمر دستگیر شده و به زندانی فوق امنیتی برده می‌شود. با شیوع یک بیماری مرموز در زندان و تبدیل شدن افراد حاضر در آنجا به موجوداتی ترسناک، پروتاگونیست باید راهی برای خروج از زندان یافته و در همین حین، از رازهای تاریک زندان پرده بردارد. محصول Striking Distance Studios بازخوردهای متنقاضی را دریافت کرد و نتوانست مطابق انتظارات مالی ناشر خود عمل کند.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، Farming Simulator 22 یک شبیه ساز بوده و وظیفه مدیریت یک مزرعه را به کاربر می‌سپارد. Weird West هم یک بازی نقش آفرینی بوده، از دوربین ایزومتریک بهره می‌برد و اتفاقاتش در نسخه تخیلی غرب وحشی جریان دارد. در ضمن، هر سه بازی رایگان ماه اکتبر روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار می‌گیرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments