1%
  • 0/10

تماشا کنید: معرفی بازی جدید سازندگان The Callisto Protocol

یک اثر روگ لایک

تماشا کنید: معرفی بازی جدید سازندگان The Callisto Protocol ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

سازندگان The Callisto Protocol با انتشار یک تریلر کوتاه از بازی روگ لایک جدید خود رونمایی کردند.

اولین ساخته استودیوی استرایکینگ دیستنس به نام کالیستو پروتکل در سال ۲۰۲۲ میلادی روانه بازار شد؛ اثری که اگرچه در ایده جذابی داشت، اما نتوانست از پتانسیل‌های خود استفاده کند و عرضه چندان موفقی را تجربه نکرد. حال با گذشت چیزی در حدود ۲ سال از عرضه آن، سازندگان از بازی جدید خود پرده برداشتند.

این بازی با نام Project Birdseye شناخته می‌شود که در جهان Black Iron Prison جریان دارد. این محیط برگرفته از همان مکان بازی اصلی است که البته این بار یک اثر اکشن روگ لایک را تجربه می‌کنیم. سبک بصری بازی شبیه به کمیک‌ها بوده و گیم‌پلی آن دارای دوربین از بالا به پایین همچون بازی Hades است.

به گفته تیم سازنده، بازی Project Birdseye دنباله The Callisto Protocol نیست، بلکه صرفا یک پروژه فرعی از این فرنچایز بوده که استودیو استرایکینگ دیستنس در زمان توسعه بازی، روی آن فعالیت کرده است. آن‌طور که گفته شده، این بازی روگ لایک توسط یک تیم کوچک ساخته شده است.

گفتنی است که این پروژه هیچ تاثیری در ساخت بازی AAA بعدی استودیو نمی‌گذارد. در واقع، با توجه به آگهی‌های استخدام استرایکینگ دیستنس، این استودیو در سکوت خبری مشغول ساخت یک بازی با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ است که تا به امروز جزئیاتی از آن ارائه نشده است.

لازم به ذکر است که استودیوی استرایکینگ دیستنس هنوز تاریخی برای انتشار بازی Project Birdseye مشخص نکرده است. به علاوه، پلتفرم‌های هدف بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این وجود، انتظار می‌رود که این عنوان مشابه بازی پیشین استودیو برای ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments