#مهسا_امینی

بازیگران جدید فصل چهارم سریال The Boys معرفی شدند

دو شخصیت ابرقهرمانی جدید دیگر

بازیگران جدید سریال The Boys

آمازون (Amazon) در خرداد امسال و پیش از این‌که فصل سوم سریال The Boys به پایان برسد از تمدید آن برای فصل جدید خبر داد. مثل این‌که آمازون تا زمانی که مخاطبان از این سریال استقبال کنند و شخصیت‌های آن در رسانه‌های اجتماعی دیده شوند، این سریال را ادامه خواهد داد تا دوران آن نیز گذشته شود. به‌تازگی آمازون اطلاعاتی از بازیگران جدید سریال The Boys در فصل چهارم منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار پیرامون سریال The Boys، والری کری (Valorie Curry) که بازی در فیلم Blair Witch را در کارنامه بازیگری خود دارد و نقش کارا (Kara) را در بازی Detroit: Become Human ایفا کرده است، در فصل ۴ این سریال در لباس ابرقهرمانی بيه‌نام Firecracker ایفا نقش خواهد کرد.

سوزان هیوارد (Susan Heyward) دومین بازیگر جدید فصل جدید The Boys است. این بازیگر سابقه بازی در سریال Vinyl و Orange Is The New Black را به‌همراه دارد و قرار است نقش خواهر سیج را در فصل چهارم بازی کند. این دو شخصیت نام برده در کمیک د بویز وجود ندارند و در حقیقت نویسندگان سریال آن‌ها را خلق کرده‌اند. همچنین کامرون کروتی (Cameron Crovetti) بازیگر نقش رایان (Ryan)، پسر هوملندر (Homelander) به جمع بازیگران اصلی فصل چهارم The Boys می‌پیوندد و ارتقا نقش پیدا خواهند کرد.

تاریخ دقیقی از پخش فصل چهارم سریال The Boys اعلام نشده است، اما اسپین‌آف این مجموعه با نام The Boys: Gen V قبل از انتشار فصل چهارم پخش خواهد شد و اتفاقات قبل از فصل جدید را روایت خواهد کرد.

نظر شما درباره بازیگران جدید سریال The Boys چیست؟ آیا سریال The Boys می‌تواند در فصل چهارم موفقیت دیگری بدست آورد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا