فصل چهارم سریال The Boys
1%
  • 0/10

معرفی بازیگران اصلی فصل چهارم سریال The Boys

زمان زیادی به شروع فصل جدید نمانده است

معرفی بازیگران اصلی فصل چهارم سریال The Boys ۵ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی (تلویزیون) کپی لینک

فصل چهارم سریال The Boys طی ماه‌های آتی از راه رسیده و ترکیبی از چهره‌های قدیمی و جدید را در خود جای داده است.

کمیک بوک The Boys محبوبیتی در میان مخاطبان عام آثار ابرقهرمانی نداشت تا اینکه آمازون تصمیم گرفت یک سریال لایو اکشن بر اساس آن بسازد. از آنجایی که پسران داستانی کاملاً متفاوت را نسبت به دیگر آثار مشابه روایت می‌کند، بسرعت مورد استقبال قرار گرفت و پس از پخش سه فصل، مخاطبان برای از راه رسیدن فصل جدید لحظه شماری می‌کنند.

سرویس استریم پرایم ویدیو چندی پیش نه تنها تاریخ پخش فصل چهارم سریال The Boys را اعلام کرد، بلکه لیست بازیگران اصلی را به اشتراک گذاشت. در ادامه قصد داریم به معرفی هر کدام پرداخته و اطلاعاتی درباره‎شان را ارائه دهیم.

کارل اربن  – بیلی بوچر

کارل اربن بازمی‌گردد تا نقش نمادین بیلی بوچر را ایفا کند. بیلی رهبری گروه پسران را بر عهده داشته و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ابرقهرمانان را زمین بزند. دلیل این تنفر را هم باید در گذشته جستوجو کرد: هوملندر سال‌ها پیش همسر او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد.

آخرین باری که مخاطبان با بیلی بوچر ملاقات کردند، بخاطر سرم Temp V وضعیت خوبی نداشت (این سرم در واقع نسخه تغییر یافته Compund V بوده و برای ۲۴ ساعت به افراد عادی قدرت‌های ابرانسانی می‌دهد). او بیمار شده و حدوداً یک سال با مرگ فاصله دارد. همچنین می‌توان انتظار داشت تمام فرصت باقی مانده را برای کشتن هوملندر و متحد جدیدش، ویکتوریا نیومن استفاده کند. در ضمن، او در اسپین آف سریال The Boys، یعنی Gen V متوجه وجود The Woods شد که می‌تواند از آن علیه ابرقهرمانان استفاده کند.

از آثاری که کارل اربن در آن‌ها نقش آفرینی کرده می‌توان به Star Trek ، The Lord of the Rings و Thor: Ragnarok اشاره کرد.

فصل چهارم سریال The Boys

جک کواید – هیو کمپبل

هیو کمپبل در ابتدا یکی از تازه واردهای گروه پسران بود اما حالا به یکی از اعضای سرسخت آن تبدیل شده است. او همچنین رابطه‌ای عاشقانه را با استارلایت آغاز کرده که قبلاً در گروه ابرقهرمانی سوِن (The Seven) عضویت داشت.

با توجه به خلاصه داستانی که منتشر شده، هیو کمپبل در فصل چهارم سریال The Boys عملاً به رهبر گروه پسران تبدیل می‌شود؛ زیرا دیگر اعضا از دروغ‌های بیلی بوچر درباره موضوعات مختلف خسته شده‌اند. با این حال، هیو احتمالاً در قسمت‌های جدید تنها عضوی از گروه پسران باشد که بیلی را همچنان قبول دارد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، بیلی در انتهای فصل پیشین جان هیو را نجات داد.

جک کواید طی چند وقت اخیر در دو سریال انیمیشنی نقش آفرینی کرده است: برد بویملر در Star Trek: Lower Decks و کلارک کنت یا سوپرمن در سریال My Adventures with Superman.

آنتونی استار – هوملندر

هوملندر با نقش آفرینی آنتونی استار، مهمترین ابرقهرمان در ایالات متحده آمریکا است. شاید مردم عادی او را به چشم یک ناجی ببینند اما افرادی که او را واقعاً می‌شناسند، می‌دانند روان پریش، خود شیفته و قاتل بوده و از بسیاری جنبه‌ها هنوز به بلوغ رفتاری نرسیده است؛ بلوغی که از فردی به سن و سالش انتظار می‌رود.

در انتهای فصل سوم، هوملندر با قتل یک فرد در روزِ روشن و در حالی که جمعیت زیادی مشغول تماشا بودند، به سرتیتر خبرها تبدیل شد. با توجه به چیزهایی که در سریال Gen V دیدیم، می‌توان گفت جهان این جنایت عجیب را فراموش نکرده اما سوال بسیار مهمی که مطرح می‌شود این است: آیا عدالت در قبال ابرقهرمان شماره یک آمریکا اجرا خواهد شد؟

شرایط برای هوم لندر چندان مساعد نیست اما می‌توان مطمئن بود برنامه‌هایی برای برگرداندن ورق دارد. او هم اکنون متحدی برای ویکتوریا نیومن بوده که در انتخابات ریاست جمهوری کاندید شده و بنظر می‌رسد برنده رقابت خواهد شد. رخ دادن این اتفاق، یعنی هوم لندر یک پشتیبان بسیار قوی در کاخ سفید دارد. هر چند، بنظر می‌رسد این ابرقهرمان روان پریش بدنبال سوء استفاده از ویکتوریا برای رسیدن به اهداف شوم خود باشد.

از آثار دیگر آنتونی استار می‌توان به فیلم Cobweb اشاره کرد.

فصل چهارم سریال The Boys

ارین موریارتی – استارلایت

ارین موریارتی در فصل چهارم سریال The Boys نقش آنی ملقب به استارلایت را مانند فصل‌های پیشین بر عهده دارد؛ ابرقهرمانی که می‌تواند الکتریسیته را کنترل و از آن برای صدمه زدن استفاده کند و همچنین قدرت فراانسانی، بهبود سریع زخم‌ها و تحمل فراانسانی دارد. او در یک برهه زمانی از اعضای مهم و کلیدی گروه سون به شمار می‌رفت اما در پی شکر آب شدن رابطه‌اش با هوملندر تصمیم گرفت به همکاری خود با آن پایان دهد.

استارلایت در انتهای فصل سوم رسماً به عضو جدیدی از گروه پسران تبدیل شد و می‌توان انتظار داشت نقش بسزایی در اجرایی ساختن نقشه‌هایشان ایفا کند. در ضمن، پیوستنش به پسران پیش بینی می‌شد. به هر حال، وقتی متوجه شد ابرقهرمانان درگیر فساد هستند، سعی کرد با آن مقابله کند که صد البته موفق نشد.

از دیگر آثار ارین موریارتی می‌توان به فیلم ترسناک Monster Party اشاره کرد.

جسی تی آشر – ای ترین

جسی تی آشر نقش شخصیتی ملقب به ای-ترین (A-Train) را بر عهده دارد. او یک ابرقهرمان بوده و مانند فلش می‌تواند با سرعتی بسیار زیاد و باورنکردنی حرکت کند. ای-ترین از اعضای گروه سون بوده و بد نیست بدانید در ابتدای سریال بصورت اتفاقی معشوقه هیو کمپبل را به کام مرگ فرستاد.

رابطه ای-ترین با هوملندر خوب بود تا اینکه بلو هاوک را کشت و همین اتفاق، همه چیز را بهم ریخت. حالا که رابطه میان آن دو عملاً از بین رفته، بنظر می‌رسد زمانش فرا رسیده تا او هم مانند استارلایت به پسران بپیوندد.

از دیگر آثاری که جسی تی آشر را در تیم بازیگری خود دارد، می‌توان به فیلم Smile اشاره کرد که سال ۲۰۲۲ میلادی اکران شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت.

فصل چهارم سریال The Boys

لاز آلونسو – مادرز میلک

برخلاف ظاهر خشنی که دارد، مادرز میلک را باید قلب تیم پسران لقب داد. در حالی که همه چیز بهم ریخته و استرس دیگران را به لرزه انداخته، او می‌تواند خونسردی خود را حفظ کرده و بدون حواس پرتی به کاری که مشغول انجامش بود ادامه دهد. به هر حال، او قبلاً یک پرشک بود و غیر از این هم انتظار نمی‌رود.

در شرایطی که اعضای گروه پسران بر علیه بیلی بوچر شده‌اند، باید منتظر ماند و دید مادرز میلک مقابل رهبر گروه می‌ایستد یا در کنارش قرار می‌گیرد. در فصل سوم شرایط نسبتاً مشابهی بوجود آمده و او توانسته بود از آن برای نزدیکتر شدن به دیگر اعضا بهره ببرد.

از آثای که در پرونده هنری لاز آلونسو دیده می‌شود، می‌توان My Dad the Bounty Hunter را نام برد.

چیس کرافورد – دیپ

دیپ یکی از اعضای گروه سون بود اما پس از جنجالی که بابت یک تعرض جنسی بوجود آمد، شرکت ووت اینترنشنال تصمیم گرفت به همکاری خود پایان داده و او را اخراج کند. دیپ قادر است از راه دور با حیوانات دریایی ارتباط برقرار کرده و همچنین بدنی منحصر بفرد دارد. به بیان دقیقتر، هم ریه‌های انسانی و هم آبشش داشته و می‌تواند بدون مشکل زیر آب بماند.

هوملندر در انتهای فصل سوم سریال The Boys دیپ را مجبور به انجام کاری کثیف و غیراخلاقی مجبور کرد. بدون شک این رویه در فصل جدید ادامه دار بوده و می‌توان انتظار داشت هوملندر کارهای شرورانه دیگری را به این ابرقهرمان بسپارد.

چیس کرافورد در میان مخاطبان با سریال Gossip Girl شناخته می‌شود.

فصل چهارم سریال The Boys

تامر کاپون – فرنچی

بخش عمده گذشته فرنچی مبهوم بوده و چیزی درباره‌اش در دسترس نیست اما با اطمینان می‌توان گفت سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. او همچنین حالا یکی از اعضای بسیار مهم گروه پسران محسوب می‌شود.

فرنچی رابطه دوستانه‌ای با کیمیکو داشت تا اینکه ماهیت رابطه‌شان در فصل گذشته به عاشقانه تغییر پیدا کرد. اگر فصل چهارم سریال The Boys به رابطه آن‌ها پرداخته و عمق بیشتری دهد، تعجب برانگیز نخواهد بود. همچنین می‌توان پیش بینی کرد رابطه عاشقانه‌شان روی شرایطی که گروه در آن گرفتار شده، تاثیر بگذارد.

تامر کاپون در آثار متعددی مانند Charlie Golf One حضور داشت.

کارن فوکوهارا – کیمیکو میاشیرو

کیمیکو میاشیرو رندگی پر فراز و نشیبی داشته است: از کشته شدن پدر و مادر تا انجام فعالیت‌های غیرقانونی و تبدیل شدن به موش آزمایشگاهی هوملندر. با وجود اینکه دیگر اعضای گروه به راز تاریکش پی بردند، تصمیم گرفته شد تا در گروه باقی مانده و آن‌ها را در رسیدن به هدفشان کمک کند. کیمیکو همچنین رابطه‌ای عاشقانه با فرنچی دارد.

در حالی که اعضای تیم پسران مشغول یافتن راهی برای توقف ویکتوریا نیومن و هوملندر هستند، کیمیکو و فرنچی احتمالاً بخش عمده تمرکزشان را به رابطه‌ای اختصاص می‌دهند که اخیراً بینشان سر و شکل عاشقانه گرفته است.

کارن فوکوهارا در فیلم Suicide Squad نقش کاتانا را بر عهده داشت.

فصل چهارم سریال The Boys

کالبی مینفی – الی برت

کالبی مینفی مانند فصل‌های گذشته نقش الی برت را در فصل چهارم سریال The Boys ایفا کرده که مدیرعامل ووت اینترنشنال به شمار می‌رود. شخصیت مزبور که عمدتاً از هوملندر پیروی می‌کند، در سریال Gen V حاضر شد و در آستانه از دست دادن جانش بود که نجات یافت.

با توجه به اتفاقاتی که در گذشته رخ داده، بعید بنظر می‌رسد چالش‌های زندگی الی برت در فصل چهارم پایان یافته و می‌توان انتظار داشت شرایط سخت همچنان ادامه یابد. همچنین کالبی مینفی سریال‌های Fear the Walking Dead و Jessica Jones را در پرونده هنری خود دارد.

کلودیا دومیت – ویکتوریا نیومن

کلودیا دومیت در فصل چهارم سریال The Boys یک عضو کنگره آمریکا به نام ویکتوریا نیومن را به تصویر می‌کشد؛ شخصیتی که عزمش را جزم کرده تا رئیس جمهور بعدی کشورش باشد و برای رسیدن به این هدف، از حمایت هوملندر برخوردار است. او همچنین یک ابرقهرمان بوده و قابلیت کنترل خون را دارد؛ مانند قابلیتی که شخصیت اصلی سریال Gen V داشت. البته نیومن توانسته ماهیت واقعی خود را از بقیه مخفی نگه دارد.

ویکتوریا نیومن یکی از شرورهای اصلی فصل چهارم بوده و بدون شک دردسرهای زیادی را برای گروه پسران ایجاد خواهد کرد. در ضمن، اگرچه اتحاد او و هوملندر در انتهای فصل سوم آغاز شد، احتمالاً سرانجام چندان خوبی نخواهد داشت.

کلودیا دومیت نه تنها در صنایع فیلم و سریال فعالیت دارد، بلکه در بازی Call of Duty: Modern Warfare نقش فرح کریم را ایفا کرد.

کامرون کروتی – رایان

رایان، پسربچه‌ای ۱۱ ساله بوده و فرزند ربکا بوچر و هوملندر محسوب می‌شود. او که فرزندخوانده بیلی بوچر نیز هست، یک ابرقهرمان بوده و قدرت‌هایی مانند پدر بیولوژیکی خود دارد.

بیلی بوچر در غیاب ربکا تمام تلاش خود را به کار گرفت تا پدری بی نقص برای رایان باشد اما به نتیجه دلخواه نرسید. رایان در انتهای فصل سوم جذب هوملندر شده و رابطه‌ای مستحکم با او برقرار کرده است. بیلی احتمالاً بخشی از تمرکز خود در فصل چهارم را به نجات فرزندخوانده‌اش اختصاص می‌دهد. به هر حال، هر روزی که در کنار هوملندر باشد، روح و روانش بیشتر به سمت شرارت سوق پیدا می‌کند.

کامرون کروتی در آثار مانند Big Little Lies نقش آفرینی کرد.

فصل چهارم سریال The Boys

سوزان هی وارد – سیستر سیج

سیستر سیج یکی از شخصیت‌هایی است که با فصل چهارم معرفی شده و هیچ همتایی در کمیک بوک The Boys ندارد. به بیان دیگر، نویسندگان سریال او را بصورت اختصاصی برای اقتباس لایو اکشن خود خلق کرده‌اند. به همین دلیل، هیچ گونه اطلاعاتی از نقش او در داستان در دسترس نبوده و نمی‌دانیم باید چه انتظاری داشته باشیم.

یکی از احتمالات این است که بعنوان ابرقهرمانی جدید به گروه سون بپیوندد. از آثاری که در پرونده هنری سوزان هی وارد دیده می‌شود، می‌توان سریال Orange is the New Black را نام برد.

والری کری – فایر کرکر

مانند سیستر سیج، فایر کرکر یک شخصیت کاملاً جدید بوده که بطور اختصاصی برای سریال The Boys ساخته شده است. اطلاعاتی از نقش او موجود نبوده اما با توجه نمایش‌ها، انتظار می‌رود یک ابرقهرمان باشد که به تیم سون اضافه می‌شود تا جای خالی بوجود آمده را پر کند.

با توجه به نامی که برایش انتخاب شده، طرفداران احتمال می‌دهند شخصیت فایر کرکر بر اساس جوبلی، یکی از اعضای تیم مردان ایکس (X-Men) خلق شده باشد. در ضمن، والری کری در بازی Detroit: Become Human نقش آفرینی کرده بود.

جفری دین مورگان – نامشخص

سومین بازیگر جدیدی که به فصل چهارم سریال The Boys اضافه شده و اطلاعاتی از نقشش در دسترس نیست، جفری دین مورگان نام دارد. برخلاف دو شخصیت پیشین، حتی نام نقشی که به مورگان سپرده شده مشخص نیست. هر چند، به لطف آیتم‌های ویدیویی می‌توان با اطمینان گفت یکی از متحدان بیلی بوچر خواهد بود.

جفری دین مورگان آثار شاخص متعددی مانند The Walking Dead و Watchmen را در پرونده هنری خود دارد.

در انتها، لازم به ذکر است پخش هفتگی فصل چهارم The Boys از تاریخ ۲۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۳ ژوئن) آغاز خواهد شد. البته سه قسمت ابتدایی بطور همزمان در دسترس قرار می‌گیرد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments