تاریخ انتشار فیلم ترسناک Smile 2 مشخص شد

اطلاعاتی از بازیگران موجود نیست

تاریخ انتشار Smile 2

استودیو آمریکایی پارامونت پیکچرز ساعاتی قبل به انتظارها پایان داده و تاریخ انتشار Smile 2 را اعلام کرده است.

پارکر فین (Parker Finn) یک فیلمساز آمریکایی بوده و چند سال پیش فیلمی کوتاه و ترسناک به نام Laura Hasn’t Slept را تولید کرد. او در سال ۲۰۲۰ میلادی با پارامونت پیکچرز وارد همکاری شد تا فیلم کوتاهش را به یک فیلم سینمایی تبدیل کند. این اتفاق رخ داد و اثر مزبور نهایتاً با نام Smile روی پرده نقره‌ای آمد. فیلم ترسناک لبخند نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه موفق شد در مقابل بودجه ۱۷ میلیون دلاری خود بیش از ۱۲۷ میلیون دلار فروخته و سودی کلان را وارد جیب سازندگان کند.

پارامونت پیکچرز مانند برخی از استودیوها سرویس استریم اختصاصی خود را راه اندازی کرده که تحت عنوان پارامونت پلاس شناخته می‌شود. استودیو آمریکایی در ابتدا قصد داشت Smile را تنها از طریق سرویس استریم خود منتشر کند اما پس از اینکه فیلم مزبور در اکران آزمایشی بازخوردهای فوق العاده مثبتی را از سوی تماشاگران دریافت کرد، مدیران استودیو تصمیم گرفتند آن را بصورت گسترده در سینماها اکران کنند.

پارامونت پیکچرز ساعاتی قبل تاریخ انتشار فیلم Smile 2 را اعلام کرده است. بر این اساس، علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۲۷ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۸ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینما رفته و پای تماشایش بنشینند. با نگاهی به تقویم سینمایی باید گفت محصول جدید پارامونت یک رقیب در باکس آفیس خواهد داشت: فیلم بدون نام استودیو بلوم هاوس پروداکشنز که اکران خودش را دقیقاً در ۲۷ مهر آغاز می‌کند. به این مورد باید قسمت دوم جوکر، یعنی Joker: Folie á Deux را اضافه کرد که دو هفته زودتر روی پرده نقره‌ای می‌آید.

پارکر فین در یکی از مصاحبه‌های خود گفت برخی از ابهامات داستانی بطور عامدانه برطرف نشدند تا در صورت تایید قسمت دوم، بتواند آن‌ها را در دنباله مورد کندوکاش قرار دهد. فیلمساز آمریکایی همچنین تاکید کرد قسمت دوم اثر متفاوتی بوده و احتمالاً بخش‌هایی از آن به ماهیت و گذشته موجود اختصاص داشته باشد.

در حال حاضر تنها می‌دانیم پارکر فین برای نویسندگی و کارگردانی فیلم Smile 2 بازگشته و اطلاعاتی از بازیگران در دسترس نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا