رونمایی از معشوقه سابق استارلایت در دومین تیزر فصل سوم The Boys

گزارش‌ها حقیقت داشته‌اند

استودیو آمازون ساعاتی قبل دومین تیزر فصل سوم The Boys را منتشر کرد که ساختار یک گزارش خبری را داشته و اطلاعات جالبی را شامل می‌شود.

در حالی که ابرقهرمانان در فرنچایزهای Marvel Cinematicu Universe و DC Extended Universe مسئولیت نجات جهان را بر عهده دارند، استودیو آمازون به سراغ کمیک بوکی رفت که ابرقهرمانان در آن شخصیت‌های منفی بوده و انسان‌های عادی برای برقراری عدالت تلاش می‌کنند. این اثر The Boys نام داشته و تاکنون دو فصل از اقتباس سریالی‌اش از طریق سرویس استریم پرایم ویدیو در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. محصول آمازون نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخته، بلکه در جلب نظر مخاطبان هم عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا یکی از سریال‌های ابرقهرمانی محبوب به شمار می‌رود. در ضمن، هم اکنون فصل سومش در دست تولید قرار دارد.

اواسط تیر سال جاری بود که آمازون اولین تیزر فصل سوم The Boys را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. ویدیو مزبور، ساختار یک گزارش خبری را دارد که در آن کامرون کولمن جلوی دوربین شبکه VNN حاضر شده و مهم‌ترین اخبار را در جریان برنامه‌ای به نام Seven on 7 اعلام می‌کند؛ اخباری که همگی به پس از اتمام فصل دوم تعلق دارند. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار تیزر، وب سایت Entertainment Weekly مدعی شد گزارش‌های خبری بیشتر طی ماه‌های آینده از راه می‌رسند. حالا با اطمینان می‌توان گفت ادعای نویسنده صحت داشته است.

دومین تیزر فصل سوم The Boys ساعاتی قبل از راه رسید. این ویدیو بیش از ۵ دقیقه زمان داشته و قسمت جدید گزارش خبری Seven on 7 به شمار می‌رود. مانند گذشته، ماکرون کولمن جلوی دوربین ظاهر شده و درباره اتفاقات مهم اطلاعرسانی می‌کند. یکی از موارد مهم، رونمایی از یک ابرقهرمان به نام سوپرسونیک است که در گذشته تحت عنوان درامر بوی شناخته می‌شد و قبلا معشوقه استارلایت بود. کولمن پیش‌بینی می‌کند حالا که سوپرسونیک پس از مدتی دوباره به مرکز توجه‌ها بازگشته، احتمال اینکه او و استارلایت دوباره در کنار هم باشند وجود دارد.

استارلایت قبل از اینکه به The Seven بپیوندد، به همراه درامر بوی رهبری گروه The Young American را بر عهده داشت. همین همکاری زمینه‌ساز شکلگیری یک رابطه عاشقانه میانشان شد. این رابطه ادامه داشت تا اینکه استارلایت متوجه شد معشوقه‌اش با یکی دیگر از اعضای گروه هم رابطه عاشقانه دارد. بد نیست بدانید به سوپرسونیک در فصل نخست سریال The Boy اشاره شده بود اما دومین تیزر فصل سوم The Boys حکم یک رونمایی کامل را برایش دارد. در ضمن، حالا که معرفی شده پیش‌بینی می‌شود در فصل سوم حضور نسبتا پررنگی داشته باشد.

اطلاعاتی که دومین تیزر فصل سوم The Boys در خود جای داده به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. در ثانیه‌های پایانی اعلام می‌شود A-Train بازنشستگی را رها کرده و به گروه The Seven بازگشته است؛ اتفاقی که چندان غیرمنتظره نبود. به هر حال، اعضای The Seven در انتهای فصل دوم آسیب‌های شدیدی را متحمل شده بود.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال The Boys هنوز از سوی آمازون اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا